MS Office'e alternatif kapsamlı ofis üretkenlik paketi

WPS Office Free
Download WPS Office Free 2016 10.2.0.5996

 • En son versiyon:

  WPS Office Free 2016 10.2.0.5996 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Kingsoft Software / WPS Office Free

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  wpsoffice_free_10.2.0.5996_en.exe

 • MD5 Checksum:

  02d300dce64434bdd3c588815f315605

 • Detaylar:

  WPS Office Free 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

500 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan WPS Office Free, Windows için dünyanın en popüler ofislerinden biridir. Microsoft Office ile tamamen uyumlu olan WPS Office, düzenleme ve hemen hemen her belge türünü oluşturmanıza olanak sağlayan Writer, Presentation ve Spreadsheets ile birlikte gelir. Öne Çıkanlar şunları içerir: Yazar, Sunum ve E-Tablolar içeren eksiksiz bir ofis paketi.

Microsoft Office ve Google Dokümanlar / Uygulamalar ile tam uyumlu. 230'un üzerinde font ve 100’ü ücretsiz şablon içeren ekstralar ile yüklendi. Parça değişiklikleri, yorumlar ve yazım denetimi dahil olmak üzere işbirliği araçları. 100'ler formül ve gelişmiş elektronik tablo araçları. Belge şifrelemesini ve okuma / yazma izinlerini destekler. VBA / Makro için tam destek. E-posta, çevrimiçi araçlar ve uygulama içi destek dahil olmak üzere destek veren büyük müşteri. Hem Android hem de iOS için ücretsiz, sınırsız mobil cihazlar. Windows için WPS Office Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu indirin.

WPS Office Ücretsiz Özellikleri:

WPS Cloud
PC ve iOS için 1G Free Space ile profesyonel ofis dosya bulut depolama hizmeti. Android için hizmet yakında geliyor. Tek bir tıklamayla, belgelerinizi bağlantılarla paylaşabilir. Bu şekilde, belgeler her yerde ve her zaman görüntülenebilir ve düzenlenebilir.

Sürükle ve Bırak Aracı
WPS Office’in yenilikçi Paragraf Düzeni özelliği, her paragrafı doğal olarak ayarlamanızı sağlayan bir sürükle ve bırak aracıdır. Sadece farenizi hareket ettirerek paragrafın yerini, boşluğunu ve girintisini değiştirebilirsiniz.

Free Templates
WPS Office size zaman kazandırmak için kelime belgeleri, sunumlar ve elektronik tablolar oluşturmanıza yardımcı olacak çok sayıda ücretsiz şablon sunar. Dokümanlarınızı kolayca oluşturmak için istediğiniz şablonları hızlı bir şekilde Docer kütüphanesinden seçin.

Bölüm Gezinme
Bölüm Gezinme aracı, bölümler arasında geçiş yapıp bölümleri düzenlemek için bir parça kek yapar. Kapak Sayfalarına, İçerik Sayfalarına ve Üstbilgi ve Altbilgiye veya Bölünmüş Bölümlere ve Bölümleri Sil'e hızla erişin.

Çoklu Belge Sekmeleri
Birden çok belge penceresi arasında geçiş yapmanın neden olduğu güçlüklerden kaçının. Düzenlenebilir alanın üstünde görünen sekme çubuğu, Ctrl + Tab ile belgeler arasında geçiş yapmanızı sağlar. Bu, belgenizin web taraması kadar kolay ve doğal olmasını sağlar.