Sadece tek bir tıklama ile Windows PC'nizi sabitleyin, Sabitleyin ve Hızlandırın

Wise Care 365 Free
Download Wise Care 365 Free 4.82

 • En son versiyon:

  Wise Care 365 Free 4.82 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  WiseCleaner / Wise Care 365 Free

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  WiseCare365.exe

 • Detaylar:

  Wise Care 365 Free 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Wise Care 365, Windows PC'nizin performansını iyileştirmek için en iyi çözümü sunar. Sadece ölü kullanım kolaylığı vaat etmekle kalmaz, aynı zamanda tam özellikli, pratik ve ekonomik avantaj sağlar. Yardımı ile, bilgisayarınız bir daha asla yavaş çalışmayacak! Wise Care 365, Windows performansınızı optimize etmek ve korumak için kapsamlı bir yazılımdır.

Wise Care 365 Özellikleri:

Kapsamlı bir PC Temizleyicisi
Wise Care 365, Windows PC'lerini en yüksek performansta tutmak isteyen milyarlarca Windows kullanıcısı için kesinlikle tercih edilen bir seçenektir. Geçersiz Windows kayıt defteri girdilerini kaldırır ve gereksiz dosyaları, indirme geçmişini, tarama geçmişini, geçersiz kısayolları, izleri, önbelleği, çerezleri, parolaları, Windows bileşenlerini ve belirli uzantılara sahip dosyaları temizler - Windows sisteminin daha hızlı çalışmasını ve daha değerli sabit diski kurtarmasını sağlar saniyeler içinde boşluk. Ayrıca gelişmiş kullanıcılar için özelleştirilebilir temizleme seçenekleri ile doludur.

Dünyanın En Hızlı Sistem Optimizasyonu Aracı
Wise Care 365 Free dünyanın en iyi teknolojisini kullanır. PC'nin performansını, disk disklerini ve Windows kayıt defterini optimize eder ve başlangıç ​​sürecinin yanı sıra hizmetleri de yönetir. Zamanla, bilgisayarınızın sabit disk sürücüsü ve kayıt defteri dağınık hale gelir. Wise Care 365, sürücüyü organize etmek için sürücüyü ve kayıt defterini birleştirebilir ve böylece bilgisayarınızın daha hızlı ve daha kararlı çalışmasını sağlayabilir. Onun yanan birleştirme hızıyla şaşıracaksınız. Bilgisayarınızı başlattığınızda, birçok program arka planda sessizce çalışır. Wise Care 365, değerli sistem kaynaklarını tüketen ve PC başlatma hızını artıran gereksiz programları devre dışı bırakmanıza yardımcı olur. Windows için Wise Care 365 Free Download Son Sürüm. Wise Care 365'in tam çevrimdışı kurulum yükleyicisidir.

Ultimate Bilgisayarınızın Gizlilik Koruyucusu
Wise Care 365, bilgisayarınızın gizliliğini meraklı gözlerden korur. Privacy Eraser, göz atma geçmişi ve erişilen dosyalar gibi herhangi bir bilgisayar işleminin tüm izlerini siler, böylece yaptığınız her bilgisayar işlemi gizli kalır. Disk Silgi, silinen verilerin üçüncü taraflarca alınmasını engeller. Disk Shredder, dosyaları asla kurtarılamayacak şekilde tamamen silebilir.

Güçlü Bir Sistem ve Donanım İzleme Yardımcı Programı
Sistem Monitörü, bilgisayarınızın tüm önemli bilgilerini görüntüler. Process Monitor, kullanıcı ve sistem tarafından çalıştırılan tüm süreçlerin kullanıcılarına net ve temiz bir liste sunmasını sağlar, kullanıcılar PC'nin daha sorunsuz çalışmasını sağlamak için gerek duymadıkları herhangi bir işlemi durdurabilir. Donanıma Genel Bakış, kullanıcılara bilgisayarları hakkında bir bakışta bilgi vermelerini sağlayan, tüm önemli donanım bileşenlerinin kısa ve ayrıntılı bilgilerini sunar.

PC Problemleri Üzerindeki Karşılıklı Yardım İçin Mükemmel Bir Platform
Wise Care 365 Free'in “Akıllı Yardım” bölümü, PC problemleri konusunda karşılıklı yardım ve bilgi paylaşımı için bir topluluktur. Kullanıcılar bilgisayarlarıyla ilgili herhangi bir soru sorabilirken, uzmanlar ve ilgili bilgi, deneyim ya da tekniklere sahip diğer kullanıcılar bu soruları yanıtlayacaktır. Wise Care 365, dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahiptir, böylece kullanıcılar daha hızlı ve daha iyi çözümler elde edebilirler. Bilgisayar sorunları için daha hızlı ve daha iyi çözümler elde etmek için kullanıcılar ve uzmanlar arasında bir bağlantıdır.

Not: Ücretsiz sürümde sınırlı işlevsellik.