Bu kullanışlı ve otomatik PC kapatma aracı ile bilgisayarınızı kapatın

Wise Auto Shutdown
Download Wise Auto Shutdown 1.65

 • En son versiyon:

  Wise Auto Shutdown 1.65 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  WiseCleaner / Wise Auto Shutdown

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  WASSetup.exe

 • Detaylar:

  Wise Auto Shutdown 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Wise Auto Shutdown ile bilgisayarınızı istediğiniz zaman kapatabilir, kapatabilir, yeniden başlatabilir, uyuyabilir ve kapatabilirsiniz (her gün, belirli bir zamanda veya bir süre sonra). Görevi başlattıktan sonra, Wise Auto Shutdown arka planda çalışır ve çift tıklatmayla ana arabirim tepsiden masaüstüne geri döner. Kesinlikle, Otomatik İşlevi Kapatma otomatik görevi gerçekleştirmeden önce beş dakika içinde seçiminizi hatırlatacaktır.

Neden Otomatik Kapatma Seçmeli?

PC'nizi Kapatma, Yeniden Başlatma, Oturumu Kapatma veya Uyku Programlama
Wise Otomatik Kapatma, PC'yi kapatmaya, yeniden başlatmaya, kapatmaya, oturumu kapatmaya, uykuya ya da düzenli olarak ya da yalnızca bir kez hazırda bekletmeye ayarlamanızı sağlar. belirli bir zamanda. Güç yönetiminizi çok daha kolay ve daha kolay hale getirir.

İstediğiniz Zaman Görevleri Programlayın
Bilge Otomatik Kapatma ile, günlük olarak, belirli bir tarihte ve saatte, veya manuel olarak ayarladığınız sürenin sonunda çalıştırılacak görevi zamanlayabilirsiniz. görevin aktif olduğu an. Hatırlatıcıları etkinleştirebilirsiniz, böylece görevi yürütmeden önce 5 dakika size bildirilir. Eğer bitmemiş bir işiniz varsa, işi 10 dakika veya 4 saate kadar erteleyebilirsiniz.

Muhtasar ve Etkili Kullanıcı Arayüzü
Akıllı Otomatik Kapanma Arabirimi daha kolay olamaz. Menüler, karmaşık seçenekler veya iletişim kutuları yoktur. Açıkça iki panele ayrılmıştır. Solda önceden hangi görevi yapmak istediğinizi kolayca seçebilir ve bu görevin sağ tarafta yürütülmesini istediğiniz zamanı belirleyebilir, ardından görevi başlatabilirsiniz. Bunu saniyeler içinde alabilirsiniz.

Sessiz Çalışma Modu
Bir görev başladığında Wise Auto Shutdown, sistem tepsisinde en aza indirilecek ve arka planda sessizce çalışacaktır. simgesine sağ tıklarsanız, görünen menü bilgisayarı tek bir fare tıklaması ile hemen yeniden başlatmanızı veya kapatmanızı sağlar.

Düşük CPU Kullanımı ve Neredeyse Tüm Windows Sürümleri ile Mükemmel Uyumlu
Wise Otomatik Kapatma tamamen ücretsizdir. Oldukça düşük miktarda CPU ve sistem belleği gerektirir. Windows 8 ve 8.1'de ve diğer Windows işletim sistemlerinde (hem 64 hem de 32 bit), Windows XP'den ve daha fazlasından çalışmak üzere geliştirilmiş ve tamamen test edilmiştir. Ne sahip olursanız olun - masaüstü veya dizüstü bilgisayar.