Dosya sıkıştırma, şifreleme, paylaşma ve veri yedekleme için Windows zip programı

WinZip (32-bit)
Download WinZip 22.0 Build 12706 (32-bit)

 • En son versiyon:

  WinZip 22.0 Build 12706 (32-bit) SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  WinZip Computing / WinZip (32-bit)

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  winzip_en_32.msi

 • MD5 Checksum:

  8326488877e7040ec492bff7cf0a7843

 • Detaylar:

  WinZip (32-bit) 2018 full offline installer setup for PC

WinZip ile yepyeni bir modern arayüzde dosyalarınızı yönetin, koruyun ve paylaşın. Zengin yeni dosya yönetimi özellikleriyle (tarama, kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma ve silme dahil) ve güvenilir sıkıştırma, şifreleme ve paylaşma ile WinZip, dosyalarınızla çalışmak için yepyeni bir yol sunar. Yerel, ağ ve bulut dosyalarına hızla göz atın.

Sadece 29,95 $ için Tam Sürüm WinZip Yükseltme! Buraya TIKLAYIN!

Zip'inize dosya eklemek için sürükle ve bırak. Şifreleme, PDF dönüştürme, filigranlama seçeneklerini kolayca seçin. Ardından bulut hizmetleri, e-posta, anlık mesajlaşma ve sosyal medya aracılığıyla kaydedin veya paylaşın. Yeni dokunmatik ekran desteği, neredeyse tüm ekranlarda veya cihazlarda WinZip'in gücünü parmaklarınızın ucuna getirir. Dosyalarınızla yapmak istediğiniz her şey - ve hepsi WinZip'te. Ücretsiz indirme düğmesine tıklayarak sitemizden PC çevrimdışı yükleyici için WinZip'i indirebilirsiniz.

WinZip Özellikleri:

Tüm büyük formatları unzip
Sadece bir tıklama ile, Zip, Zipx, RAR, 7Z, TAR, GZIP, VHD, XZ ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük sıkıştırma dosya türlerini açın.

Zengin dosya yönetimi
WinZip'ten ayrılmadan dosyalarınızla daha fazlasını yapın - Kopyala, Taşı, Yeniden adlandır ve Sil gibi yeni dosya yönetimi özellikleri sayesinde.

Gizliliğinizi koruyun
Bilgileri ve verileri güvende tutmak için dosyaları zip olarak kolayca şifreleyin. İzinsiz kopyalamayı engellemek için filigran ekleyin.

Paylaşımı basitleştirin
Büyük dosyaları doğrudan e-posta, bulut hizmetleri, sosyal medya ve anlık mesajlaşma servisleri ile paylaşın, çevrimiçi dosyalarınızı daha kolay ve hızlı bir şekilde bulut dosyalarınıza paylaşın.

Not: 21 günlük deneme, sınırlı işlevselliği denemek için ücretsiz.

Ayrıca Mevcut: Mac için WinZip'i İndirin