Derileri adı verilen masaüstü arayüz temalarını özelleştirme

WindowBlinds
Download WindowBlinds 10.65

 • En son versiyon:

  WindowBlinds 10.65 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Stardock / WindowBlinds

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  WindowBlinds-sd-setup.exe

 • MD5 Checksum:

  0ec3f9797a5ff246d01b0b5fa0023989

 • Detaylar:

  WindowBlinds 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

WindowBlinds, kullanıcıların Windows masaüstü arayüzünü kaplamalarla özelleştirmelerini sağlar. Göze çarpan öğeler arasında, başlangıç ​​panelini, görev çubuğunu, pencere çerçevelerini ve birkaçını adlandıran kontrol düğmelerini içerir. Varsayılan Windows temalarını veya WinCustomize.com'dan indirdiğiniz derileri kişiselleştirin veya kendi arayüzlerinizi oluşturun. Renkleri, yazı tiplerini ve kaşif pencerelerini özelleştirin ve kreasyonlarınızı daha sonra hızlı erişim için hazır ayarlar olarak kaydedin. Tüm yeni kullanıcı arayüzü, kişiselleştirmeyi kolaylaştırır ve büyük önizlemeler, ayarlamalarınızı uygulamadan önce görmenizi sağlar. Zamanlanmış aralıklarla rastgele bir cilt uygulamak için WindowBlinds'i ayarlayın ve her giriş yaptığınızda heyecan verici bir masaüstü ile kendinizi şaşırtın.

WindowBlinds ayrıca kendi derileri tasarlamanızı sağlayan güçlü bir cilt editörü uygulaması olan SkinStudio'yu da içerir. Sadece değiştirmek istediğiniz Windows arabiriminin parçalarını özelleştirin ve SkinStudio gerisini halledecektir. Bu, tecrübesiz kullanıcıların hızlı bir şekilde mükemmel bir cilt oluşturmasını kolaylaştırırken, ileri düzey kullanıcılar da Windows arayüzünün her yönünü tasarlamanın tadını çıkarabilirler.

WindowBlinds Özellikleri:

Visual Styles
WindowBlinds ile birlikte gelen pek çok kaplama arasından seçim yapın ya da WinCustomize.com'dan indirebileceğiniz binlerce skins arasından seçim yapın.

Alternatif Kaplamalar
Bazı derilerin kişisel zevkinize uyacak çok sayıda alt stilleri vardır. Daha sonra hızlı erişim için stil kombinasyonlarınızı önayar olarak da kaydedebilirsiniz.

Şeffaflık
Derilerinizi dikkat merkezi haline getirin veya arka planlarınıza karışmasını sağlayın.

Renkler
Harika bir cilt bul, ancak renk şemasını değiştirmek ister misin? WindowBlinds, yapılandırma menüsünden anlık renk değişiklikleri sağlar.

Dokular
WindowBlinds ile birlikte gelen dokulardan birini uygulayarak veya kendi yaratımlarınızdan birini kullanarak herhangi bir cildi kişiselleştirin.

Explorer Arka Planları
Bu sıkıcı beyaz kaşif pencerelere bakmaktan bıktınız mı? Benzersiz gezgin arka planlarıyla özelleştirin.

Kolay kurulum
Masaüstünüzü hızlı ve sezgisel kılmak için konfigürasyon menüsünü basitleştirdi. Seçimlerinizi ve ayarlarınızı masaüstünüze uygulamadan önce anında önizleyin. WindowBlinds Windows PC için Ücretsiz İndir Son Sürüm. WindowBlinds'in tam çevrimdışı kurulum yükleyicisidir.

Randomize Kaplamalar
WindowBlinds, zaman aralıklarında rasgele derileri değiştirmenizi sağlar. Masaüstünüz her oturum açtığınızda yeni bir cilde uygulandığında tekrar sıkılmayacaktır.

Kendi derilerinizi tasarlayın
Her satın alım, kendi derilerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan WindowBlinds için güçlü bir yardımcı uygulama olan SkinStudio'yu içerir. SkinStudio ile kontrolleri düzenleyin, menüyü, görev çubuklarını, kaşif pencerelerini, yazı tiplerini, renkleri ve daha fazlasını başlatın.

Kullanımı kolay
Sadece değiştirmek istediğiniz Windows arayüzünün parçalarını özelleştirin ve SkinStudio gerisini halledecektir. Bu deneyimsiz kullanıcıların hızlı bir şekilde harika bir cilt oluşturmasını kolaylaştırır. Gelişmiş kullanıcılar, Windows arayüzünün her yönünü tasarlamanın tadını çıkarabilirler.

Not: Ücretsiz 30 Günlük Tam Fonksiyonel Deneme Sürümü. Deneme sürümü, geliştirilmiş sürümün yaptığı neredeyse her şeyi içerir. Dokular Aero derilere uygulanabilir, ancak deneme sürümündeki diğer WindowBlinds kaplamaları kullanılamaz.