Sanal DJ, Windows için en çok indirilen ücretsiz DJ Yazılımıdır

Virtual DJ
Download Virtual DJ 8.2 Build 3994

 • En son versiyon:

  Virtual DJ 8.2 Build 3994 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Atomix Productions / Virtual DJ

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  install_virtualdj_pc_v8.2.3994.msi

 • Detaylar:

  Virtual DJ 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Sanal DJ, DJ'lerin pikaplarını ve CD çalarlarını değiştirmek için kullandığı ve vinil ve CD'ler yerine dijital müziği kullanan bir indirme yazılımıdır.

DJ'lerin kullandığı CD çalarların normal bir Hi-Fi CD çalardan daha fazla seçeneği olduğu gibi, Windows için DJ Virtual, iTunes gibi basit bir medya oynatıcısından daha fazla seçeneğe sahiptir. Aynı anda iki veya daha fazla parçayı çalarak, şarkılarınızı karıştırabilmenizi, tempolarını ayarlayabilmeleri, ilmekler gibi efektleri uygulayabilmelerini ve bir taraftan diğerine geçiş yapabilmenizi sağlar. Ayrıca şarkılarınızı çizmenize, ipuçlarını ayarlamanıza ve çağırmanıza ve DJ'lerin karışmasını sağlamak için beklediği diğer tüm normal özelliklere sahip olmanızı sağlar.

Parçacıklar koleksiyonunuzu organize etmenizi ve şarkıları DJ kalitesinde kolayca gruplandırabilmenizi, sıcak şarkıları bulmak için filtreyi kullanabilmenizi veya uyumlu bpm veya anahtarı bulabilmenizi, önceki çalma listelerinize erişebilmenizi vb. , Bu Ücretsiz DJ Yazılımı otomatik olarak internette bulacaktır ve doğrudan (* ek bir abonelik gerektirir). Sanal DJ, dünyanın her yerinden diğer Sanal DJ yazılım kullanıcılarından her gün elde ettiği milyonlarca otomatik rapor kullanarak, diğer DJ'lerin çaldıklarınızdan sonra iyi gitmeyi düşündükleri şarkılar hakkında size anlamlı tavsiyelerde bulunacaktır.

PC için DJ Sanal çevrimdışı yükleyici, bilgisayarınızı bir projektöre veya kulübün ekranlarına bağlarsanız, yalnızca ses parçalarını değil, aynı zamanda video veya karaoke de oynayabilir.

Geleneksel flanger, echo, vb., Beatgrid, dilimleyici, loop-roll gibi daha modern "beat-aware" efektlere kadar çok çeşitli efektlerle birlikte gelir. Ve videoları karıştırırsanız, oynayabileceğiniz çok sayıda video efekti ve geçişi de bulacaksınız. Dahili örnekleyici, karışımlarınızı geniş bir yelpazede damla ve döngülerle renklendirmenize izin verecek, ya da sıralayıcı gibi örnekleyiciyi kullanarak anında remiks oluşturarak canlı performans ve üretimi birleştirebileceksiniz.

Sanal DJ, piyasada bulunan DJ kontrol cihazlarının çoğu ile uyumludur. Sadece seninkini tak ve gitmeye hazır olacaksın. Varsayılan davranışlardan herhangi birini değiştirmek isterseniz, Windows için Virtual DJ, herhangi bir işlevi tam olarak istediğiniz gibi ayarlayabilmenizi sağlayan güçlü bir "VDJScript" diline sahiptir. Arabirim için aynı. Bunu değiştirmek isterseniz, VDJ web sitesi, varsayılan olanı değiştirmek için yüzlerce kullanıcı tarafından oluşturulmuş arayüze ev sahipliği yapar ya da kendi başınıza kolayca oluşturabilirsiniz.

Bu Ücretsiz DJ Yazılımı, her gün on milyonlarca insan tarafından yatak odası DJ'lerinden uluslararası süperstarlara kadar kullanılmaktadır. Kulüplerde ve büyük stadyumlarda, düğünlerde, özel partilerde ya da sadece evde eğitim almak için kullanılır. Ayrıca canlı olarak kullanılmaya ek olarak, Sanal DJ de mixtapes, podcast veya internet radyolarına yayın yapmak için kullanılabilir.

Not: Sadece kişisel kullanım içindir. USB DJ denetleyici veya DJ mikser gibi gelişmiş özellikler mevcut değildir. Yeni kontrolörler bir lisans gerektirir.

Ayrıca Mevcut: Mac için Sanal DJ'i İndirin