Mozilla'dan kurulumu ve özelleştirmesi kolay bir ücretsiz e-posta uygulaması

Thunderbird
Download Thunderbird 52.7.0

 • En son versiyon:

  Thunderbird 52.7.0 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Mozilla Organization / Thunderbird

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  Thunderbird Setup 52.7.0.exe

 • Detaylar:

  Thunderbird 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Mozilla Thunderbird, akıllı spam filtreleri, yerleşik bir RSS okuyucusu ve hızlı arama gibi özelliklerle e-postaları daha güvenli, hızlı ve kolay hale getirir. Thunderbird, virüsleri önlemek ve istenmeyen postaları durdurmak için tasarlanmıştır. Thunderbird, sekmeli e-posta, yeni arama araçları ve dizin oluşturma, akıllı klasörler, Firefox Kullanıcı Personeli desteği, basitleştirilmiş kurulum sihirbazı ve kimlik avı ve spam filtrelerini içeren güçlü önemsiz korumaları içerir. Thunderbird'de istenmeyen e-posta araçlarının spamden korunmak için güncellenmiş ve Phishing koruması bulunuyor. Şimdi JavaYükle PC için Thunderbird çevrimdışı yükleyici indirin.

Thunderbird'deki Yenilikler:

Başlamak için daha kolay
Yardım Menüsü altında, Thunderbird'ü istediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olacak Göçmen Yardımcısı'nı bulabilirsiniz. Bu özellikten önce IMAP, SMTP ve SSL / TLS ayarlarınızı bilmek zorunda kaldınız. Tek Tıklama Adres Defteri, kişileri adres defterinize eklemenin hızlı ve kolay bir yoludur. Ek hatırlatıcısı kelime ekini arar ve Etkinlik Yöneticisi Thunderbird ile e-posta sağlayıcınız arasındaki tüm etkileşimleri tek bir yerde kaydeder.

Sekmeler ve Arama
Firefox'un sekmeli taramasını beğendiyseniz sekmeli e-postayı seveceksiniz. Thunderbird'deki arama arayüzü, aradığınız tam e-postayı bulmak için filtreleme ve zaman çizelgesi araçları içerir. Gelecekte bir e-postaya ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız, ancak onu silmeksizin gelen kutunuzdan çıkartın, arşivleyin!

E-posta Deneyiminizi Özelleştirin
Personas, hafif "kaplamalar" ile Thunderbird'ün görünümünü ve hissini anında değiştirmenizi sağlar. Eklentileri doğrudan Thunderbird'de bulun ve kurun. Artık eklenti Web sitesini ziyaret etmenize gerek yok - bunun yerine Eklenti Yöneticisini de tetikleyin. Akıllı Klasörler, Gelen Kutunuz, Gönderilenler veya Arşiv klasörünüz gibi özel klasörleri birleştirerek birden çok e-posta hesabını yönetmenize yardımcı olur.

E-postanızı Güvenli Hale Getirin ve Koruyun
Thunderbird'ün popüler önemsiz posta araçlarının spam'in önünde kalması için güncellendi. Mail istemcisi, kullanıcı gizliliği ve uzaktan görüntü koruması için destek sunar. Thunderbird, bir mesajın olası bir phishing denemesi olduğunu belirterek kullanıcıları kişisel ve gizli bilgileri teslim etmesini sağlamaya çalışan e-posta dolandırıcılığından sizi korur.

Ayrıca Mevcut: Mac için Thunderbird'i İndirin