Uzaktan ve Online Toplantılar için All-In-One Yazılımı

TeamViewer
Download TeamViewer 13.1.1548

 • En son versiyon:

  TeamViewer 13.1.1548 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  TeamViewer GmbH / TeamViewer

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  TeamViewer_Setup.exe

 • Detaylar:

  TeamViewer 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

TeamViewer, herhangi bir güvenlik duvarı ve NAT proxy'sinin arkasında çalışan uzaktan kumanda, masaüstü paylaşımı ve dosya aktarımı için bir çözümdür. Başka bir bilgisayara bağlanmak için TeamViewer'ı her iki makinede bir kurulum prosedürüne gerek kalmadan çalıştırın. İlk başlangıç ​​otomatik ortak kimlikleri ile her iki bilgisayarda oluşturulur. Eşinizin kimliğini TeamViewer'a girin ve bağlantı hemen kurulur. Ücretsiz indirme düğmesine tıklayarak sitemizden TeamViewer for PC çevrimdışı yükleyicisini indirebilirsiniz.

TeamViewer Özellikleri:

Kurulumsuz Uzaktan Kumanda
TeamViewer ile İnternet üzerindeki herhangi bir PC'yi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Kurulum gerektirmez, uygulamayı her iki tarafta çalıştırın ve sıkı güvenlik duvarlarından bile bağlanın.

Ürünlerin, Çözümlerin ve Servislerin Uzaktan Sunumu
İkinci TeamViewer modu, masaüstünüzü bir ortağa sunmanızı sağlar. Demolarınızı, ürün ve sunumlarınızı İnternet üzerinden saniyeler içinde gösterin - ekranınızdan canlı olarak yayınlayın.

Dosya Aktarımı
TeamViewer, dosya ve klasörleri uzak bir ortağa - ve ayrıca güvenlik duvarlarının arkasında çalışan - kopyalamanıza olanak veren tümleşik dosya aktarımıyla birlikte gelir

Güvenlik Duvarlarının Arkasında Çalışır
Uzaktan kontrol yazılımının kullanılmasında karşılaşılan temel zorluklar, güvenlik duvarları ve engellenen bağlantı noktalarının yanı sıra yerel IP adresleri için NAT yönlendirmesidir. TeamViewer'ı kullanırsanız, güvenlik duvarları için endişelenmenize gerek yoktur: TeamViewer partnerinize bir rota bulacaktır.

En Yüksek Güvenlik Standardı
TeamViewer çok güvenli bir çözümdür. Ticari TeamViewer sürümleri, https / SSL tarafından kullanılan aynı güvenlik standardı olan anahtar değişimi ve RC4 oturum kodlaması ile tamamen güvenli veri kanallarına sahiptir. TeamViewer Çevrimdışı Installer Kurulumunu İndirin!

Kurulum Gerekmiyor
TeamViewer'ı yüklemek için yönetici hakları gerekmez. Sadece yazılımı çalıştır ve sen git ...

Yüksek Performans
LAN'lar ve Internet üzerinden bağlantılar için optimize edilmiş olan TeamViewer, herhangi bir bağlantıda optimum kullanım için otomatik bant genişliği tabanlı kalite seçimi sunar.

Ayrıca Mevcut: Mac için TeamViewer'ı indirin