Oynat, bağlan, oluştur ve daha fazlası. Bugün Steam'i kur ve oyun oynamaya başla!

Steam
Download Steam 15.12.2017

 • En son versiyon:

  Steam 15.12.2017 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Valve Corporation / Steam

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  SteamSetup.exe

 • Detaylar:

  Steam 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Steam, herhangi bir bilgisayardan satın almak, indirmek ve oynamak için 3500'den fazla oyun sunar. Yeni sürümlere, indie vuruşlarına, sıradan favorilere ve aradaki her şeye göz atın. Birlikte oynayacak birini bulun, arkadaşlarla tanışın, benzer ilgi alanlarına sahip gruplarla bağlantı kurun ve sohbetler, eşleşmeler ve turnuvalara ev sahipliği yapın ve katılın. Arkadaşlarınızın çevrimiçi olduğu veya oyun oynadığı zamanı görün ve aynı oyunlara kolayca katılın. Arkadaşlarınızla sohbet edin veya herhangi bir oyunda iletişim kurmak için mikrofonunuzu kullanın. Steam'de, oyunlarınız otomatik oyun güncellemeleriyle güncel kalır. Ücretsiz indirme düğmesine tıklayarak sitemizden PC çevrimdışı kurulum yükleyicisini Steam'den indirebilirsiniz.

Buhar Genel Bakış:

En sevdiğiniz oyunlara anında erişin
Herhangi bir bilgisayardan satın almak, indirmek ve oynamak için 3500'den fazla oyun mevcuttur. Yeni sürümlere, indie vuruşlarına, sıradan favorilere ve aradaki her şeye göz atın.

Steam Topluluğu'na katılın
Oynamak, arkadaşlarla tanışmak, benzer ilgi alanlarına sahip gruplarla bağlantı kurmak, sohbetler, maçlar ve turnuvalara ev sahipliği yapmak ve katılmak için birini bulun. 100 milyondan fazla potansiyel arkadaş (veya düşman) ile eğlence asla durmaz.

Oyun sırasında arkadaşlarınızla sohbet edin
Arkadaşlarınızın çevrimiçi olduğu veya oyun oynadığı ve aynı oyuna kolayca katılabildiğini görün. Arkadaşlarınızla sohbet edin veya herhangi bir oyunda iletişim kurmak için mikrofonunuzu kullanın. Windows PC için Steam Free Download Son Sürüm. Steam'in tam çevrimdışı kurulum yükleyicisidir.

Otomatik oyun güncellemeleri
Yamalar için avlanma ve örgütlenmemiş web sitelerinden indirme işlemi yirminci yüzyıldır. Steam'de, oyunlarınız kendi başlarına güncel kalır. Hiçbir güçlük yok.

Steam'in sadece özel tekliflerinin tadını çıkarın
Ön sürüm indirimlerinden hafta sonları ücretsiz oyunlara kadar Steam, oyuncuların en çok değer verdiği ürünleri sunuyor.

İçerik Oluşturma ve Paylaşma
Arkadaşlarınızı, ticari eşyalarınızı hediye edin ve hatta Steam Atölyesi'nde oyunlar için yeni içerikler oluşturun. Favori oyunlarınızın geleceğini şekillendirmeye yardımcı olun.

Eğlence Her Yerde
PC'de, Mac'te, Linux kutunuzda, mobil cihazınızda veya hatta televizyonunuzda olsun, Steam'in avantajlarından yararlanabilirsiniz. Eğlenceyi yanına al.

Ayrıca Mevcut: Mac için Steam'i İndirin