Windows için hızlı, hafif, gelişmiş sistem bilgi yazılımı

Speccy
Download Speccy 1.31.732

 • En son versiyon:

  Speccy 1.31.732 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Piriform / Speccy

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  spsetup131.exe

 • Detaylar:

  Speccy 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Speccy, bilgisayarınızdaki her parçadaki donanım hakkında ayrıntılı istatistikler verecektir. CPU, Anakart, RAM, Grafik Kartları, Sabit Diskler, Optik Sürücüler, Ses desteği dahil. Ek olarak, Speccy farklı bileşenlerin sıcaklıklarını ekler, böylece bir sorun olup olmadığını kolayca görebilirsiniz.

Temel bilgilerin bir kısmı Bilgisayarım'a sağ tıkladıktan sonra Özellikler'i tıklatarak bulunabilir. Genel sekmesi bazı istatistikleri listeler ve Donanım sekmesindeki Aygıt Yöneticisi, yüklediğiniz tüm donanımları listeler. Ama ihtiyacınız olan birçok bilgiyi özlüyor. Şimdi JavaYükle'den PC için Speccy çevrimdışı yükleyicisini indirin.

Sadece 18,95 ABD Doları için Profesyonel Sürümüne Yükseltin!

Speccy Özellikleri:

PC'nizde neyin bulunduğunu görün
PC'nizde ne olduğunu bilmek istiyorsanız, Speccy'nin başlaması gereken yer. Hızlı bir özete bakın veya bilgisayar donanımınızın her yönüne daha derin bir dalış yapın, böylece bilinçli yükseltme ve satın alma kararları verebilirsiniz.

Detaylı Raporlama
Speccy, bilgisayarınızdaki her parçadaki donanım hakkında ayrıntılı bilgi verir. CPU, anakart, RAM, grafik kartları ve daha fazlası gibi istatistikler için bilgisayarınızda gezinerek zaman kazanın. Tek bir temiz arayüzde sizin için ortaya konan herşeyi görün. Speccy Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu İndirin!

Proaktif problem çözme
Kritik bileşenlerin gerçek zamanlı sıcaklıklarını görün, böylece oluşmadan önce sorunları kolayca tespit edebilirsiniz.

Anlık Görüntüleri Kaydet
Speccy, tarama sonuçlarınızı kolay paylaşım için bir anlık görüntü, XML veya metin dosyası olarak kaydetmenizi sağlar. Yeni bilgisayarınızın doğru özelliklere sahip olduğundan emin olmak için veya teknik desteğin bilgisayarınız ile ilgili bir sorunu teşhis etmesi gerekiyorsa kullanışlı olur.