Tüm Windows bilgisayarlarınızı siber tehditlere karşı koruyun

Sophos Home Free
Download Sophos Home 1.4.3

 • En son versiyon:

  Sophos Home 1.4.3 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Sophos Ltd. / Sophos Home Free

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  SophosHome.exe

 • Detaylar:

  Sophos Home Free 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Sophos Home Free, evinizdeki her Mac ve PC'yi kötü amaçlı yazılımlardan, virüslerden, fidye yazılımlarından ve uygun olmayan web sitelerinden korur. BT uzmanlarının işlerini korumak için güvendiği aynı ödüllü teknolojiyi kullanır. Hepsinden iyisi, tüm aile için güvenlik ayarlarını herhangi bir tarayıcıdan yönetebilirsiniz.

Sophos Ev Ücretsiz Özellikler:

İş Sınıfı Güvenliği
İlk kez, iş kullanıcıları için dünyanın en gelişmiş son nokta koruma ürünü olan Intercept X'de bulunan aynı gerçek zamanlı koruma teknolojilerinin çoğu artık Sophos Home Free'da mevcut. Artık dünya çapındaki lider bankalar, hükümetler ve işletmeler tarafından güvenilen aynı koruma düzeyine sahipsiniz.

Ransomware Durdur
Sophos Home ransomware karşı sadece en gelişmiş koruma sağlar, devam eden bir fidye yazılımı saldırı algılayabilir, bloke ve otomatik olarak şifrelenmemiş bir duruma dosyaları geri yuvarlayabilirsiniz.

PC'nizi Yeniden Yükleyin
Kurulumdan hemen sonra, Sophos Home derin bir tarama gerçekleştirir ve bilgisayarınızı yavaşlatan veya güvenliğinizi tehdit eden kötü amaçlı yazılım ve istenmeyen uygulamaların tüm izlerini ortadan kaldırmak için temizler.

Herhangi bir bilgisayarı herhangi bir bilgisayardan koruyun
Sophos Home ile, aynı evde veya başka bir ülkede olsun, bilgisayar güvenliğinizi kolayca herkes için görebilir ve yönetebilirsiniz. Hem Mac hem de PC'ler için çalışıyor.

Gizlilik Koruması
Siber suçluların sizi gizlice casusluk yapmak için web kameranızı veya mikrofonunuzu kullanabileceğini biliyor muydunuz? Bir dış kaynak web kameranıza veya mikrofonunuza erişmeye çalışırken, size izin verme veya engelleme seçeneği sunarken Sophos Home sizi uyarır.

Çevrimiçi Bankacılık Koruması
Sophos Home Free, bankacılık ve kredi kartı bilgilerinizi üçüncü taraflar ve keylogger yazılımı tarafından engellenmesini önler. "İleri teknolojilerimiz Güvenli İnternet Bankacılığı için MRG Effitas sertifikasını aldı".

Ebeveyn Web Filtreleme
Basit kategorilere göre web sitelerine erişimi engelleyerek sizin ve ailenizin hangi içeriğe erişebileceğini kontrol edin. Çocuklarınızın ziyaret etmeye çalıştığı kısıtlanmış web siteleri hakkında rapor alın.

Not: Sophos Home Free, özel ve ticari olmayan kullanım içindir. Sophos Home Premium'un 30 günlük ücretsiz deneme sürümüne başlamak için kaydolun.