Arkadaşlarınız ve ailenizle dünya üzerinde ücretsiz konuşun

Skype
Download Skype 8.12.0.14

 • En son versiyon:

  Skype 8.12.0.14 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Microsoft Corporation / Skype

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  Skype-8.12.0.14

 • Detaylar:

  Skype 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Skype, dünyanın herhangi bir yerinde ücretsiz görüşme yapmanızı sağlayan bir yazılımdır. Skype, sizi diğer kullanıcılarla bağlamak için P2P (eşler arası) teknolojisini kullanır. Skype’tan dünya genelindeki düzenli ve cep telefonlarına, konferans çağrısına ve güvenli dosya aktarımına kadar SkypeOut çağrıları gibi çeşitli özellikler sunar. Artık ekranınızı diğer kullanıcılarla da paylaşabilirsiniz. Skype, görüntü ve ses kalitesine odaklanır ve aramaları uçtan uca şifrelemeyle güvence altına alır. Başlamanız gereken tek şey Windows XP SP3, Vista, 7, 8 veya 10, görüntülü görüşme ve mikrofon için bir web kamerası. Ücretsiz indirme düğmesine tıklayarak sitemizden Skype çevrimdışı yükleyiciyi Skype'tan indirebilirsiniz.

Skype Özellikleri:

Skype'tan Skype çağrıları
Video veya sesli arama, dünyanın herhangi bir yerinde ücretsiz. Skype çağrılarının sizi bir grupta bile daha yakına getirdiğini öğrenin.

Grup görüntülü görüşmeleri
Aile ve arkadaşlarınızı ücretsiz bir grup görüntülü görüşmesinde bir araya getirin. Mobil, tablet ve bilgisayarda nasıl çalıştığını görün.

Anlık mesajlaşma
Partnerinizle paylaşın veya bir arkadaş grubuyla plan yapın. Yeni ifadelerimize ve Mojilerimize de göz atın.

Telefon numaralarını ara
Yerel işletmelere veya çevrimiçi olmayan arkadaşlara ulaşmanın ne kadar kolay olduğunu görün. Uygun fiyatlarla cep telefonu ve sabit telefon numaralarını arayın. PC için Skype Çevrimdışı Installer Kurulumunu İndirin!

Ekran paylaşımı
Harika sunumlar yapın ya da büyükanneyi gösterin Skype'ı ne kadar kolay kullanacağınızı gösterin. Ekran paylaşımı ile ortak çalışmanın yeni yollarını keşfedin.

Ayrıca Mevcut: Mac için Skype'ı İndirin