PC için SHAREit, birden çok OS'de çalışan ücretsiz dosya paylaşım uygulamasıdır.

SHAREit for Windows
Download SHAREit for Windows 4.0.6.177

 • En son versiyon:

  SHAREit for Windows 4.0.6.177 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  SHAREit Team / SHAREit for Windows

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  SHAREit-KCWEB.exe

 • Detaylar:

  SHAREit for Windows 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Windows için SHAREit, içeriğinizi fotoğraf, video, müzik, belge ve klasörler gibi aygıtlar arasında yıldırım hızında gönderebilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Kablolar, USB sürücüler veya ağ ücretleri olmadan gigabaytlarca PC'den PC'ye dosya aktarın. Tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı telefonunuzdan veya tabletinizden PC'nize veya PC'nize telefonunuza veya tabletinize göndermek ister misiniz? PC için SHAREit çevrimdışı yükleyici ile kolay ve hızlı.

SHAREit ile kablosuz cihazlar, kapsama alanındayken birbirlerini otomatik olarak bulabilir. BÜYÜK dosyaları ve videoları saniyeler içinde, Bluetooth'dan 200 kata kadar daha hızlı aktarın. PC için SHAREit ek güvenlik ve gizlilik ile dosya paylaşımı sağlar, dosyalar bulutta değil, doğrudan cihazlarınıza kaydedilir. Dosyalarınızı tüm Windows, Mac, Android, iphone ve iPad cihazları arasında aktarın.

SHAREit Özellikleri:

Telefondan PC'ye Fotoğrafları Yedekle
Cep telefonunuzdaki depolama alanını saklamak için fotoğraflarınızı tek dokunuşla SHAREit kullanarak PC'nize yedekleyin. Telefonunuza depolama eklemek için öğeleri silmek konusunda asla endişelenmeniz gerekmez. Fotoğrafları telefonunuzdan telefonunuza yedekleyerek, daha fazla resim eklemek için telefonunuzda daha fazla yer açın

Uzaktan Görüntüleme
Uzak Görünüm, telefonunuzdaki PC dosyalarını ve klasörleri aramak için hızlı ve kolay bir araçtır. Dokümanı telefonunuzda bulun, görüntüleyin, oynatın veya doğrudan telefonunuzdan paylaşın.

Powerpoint Control
PowerPoint sunarken fare veya ayrı bir tıklama kullanmanıza gerek yoktur. Cep telefonunuzdaki SHAREit ile, PowerPoint slaytlarınızı bir PC veya projektörde kontrol edebilirsiniz. Sunum sırasında kitlenizle etkileşimde bulunmak için konferans odası veya sınıfta dolaşmaktan çekinmeyin.

Oynat
Telefonunuzdaki içeriği PC'nize gösterin. Arkadaşlar, toplantılar, aile toplantıları veya iş ortamı için harika.

Telefona Telefon
Gönder düğmesine basın, göndermek istediğiniz içeriği seçin, alıcıyı seçin ve gönderin! Dosyaları ileri ve geri göndermek için bağlanacaksınız.

PC To PC
PC için PC transferleri de harika! Basitçe arkadaşınızı veya iş arkadaşınızı seçin ve içerikleri aygıtlar arasında ileri ve geri aktarmaya başlayın.

Ayrıca Mevcut: Mac için SHAREit'i İndirin