Prezileri her yerde, çevrimiçi veya çevrimdışı olarak düzenleyin, saklayın, senkronize edin ve sunun

Prezi for Desktop
Download Prezi for Desktop 6.22.0

 • En son versiyon:

  Prezi for Desktop 6.22.0 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Prezi Inc. / Prezi for Desktop

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  PreziClassic_6.22.0.exe

 • Detaylar:

  Prezi for Desktop 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Prezi for Desktop ile, harika sunumları kolayca ve minimum çaba ile yapmayı seçebilirsiniz. Birçok kullanıcıya göre, Prezi for Windows, Microsoft PowerPoint'i kullanılabilirlik ve işlevsellik açısından aştı. Gerçek bir sunum yapabilmenizi sağlayan basit, çok yönlü bir programdır. Bunu PowerPoint'e etkili bir alternatif olarak düşünebilirsiniz ve ücretsizdir. Windows için Prezi Çevrimdışı Installer Kurulumunu indirin.

Ve şimdi özellikleri üzerine; Prezi for Desktop, kullanıcıların karmaşık ve basit sunumları, seçenekler açısından sınırlı kalmadan istedikleri şekilde yapmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Uygulama, “Prezi” olarak bilinen bir özelliği kullanarak istediğiniz herhangi bir bilgiyi eklemenizi sağlar. Sununuz hakkında sistematik olmayı ve uygun gördüğünüz herhangi bir şekilde devam etmeyi bile seçebilirsiniz. İlginç bir şekilde, sunumunuza ses ve video içeriği de ekleyebilirsiniz.

Sunumunuza çok çeşitli şablonlar seçerek başlayabilir ve iyi bir izlenim bırakabilirsiniz. Söz değil, her şeyi kolaylaştırır. Bir şablonu seçtikten sonra, tek yapmanız gereken ilk sürümünüzü düzenlemek ve bunun için birçok seçenek var. Ayrıca, her şeyin sırayla olduğunu kontrol etmek ve görmek için sunumunuzun farklı bölümlerini yakınlaştırabilirsiniz. Ayrıca, indirmeyi denediğinizde deneme sürümü gelir. Windows için Prezi Çevrimdışı Installer Kurulumunu indirin.

Not: 14 günlük deneme sürümü. Adobe AIR gerektirir. Sınırlı işlevsellik.

Ayrıca Mevcut: Mac için Prezi'yi ve Web için Prezi'yi indirin