Dünyanın Önde Gelen Blu-ray, DVD, HD ve 3D Medya Oynatıcı

PowerDVD
Download PowerDVD 17.0.2508.62

 • En son versiyon:

  PowerDVD 17.0.2508.62 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 7 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 / Windows 10 / Windows 10 64

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  CyberLink / PowerDVD

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  PowerDVD_17.0.2508.62_Trial_DVD171222-01.exe

 • MD5 Checksum:

  75894011b817e2b0c4a3218f43194a73

 • Detaylar:

  PowerDVD 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

PowerDVD, tüm eğlence ihtiyaçlarınız için mükemmel bir evrensel medya oynatıcısıdır. Herhangi bir film, video ya da müzik dosyasını oynatın ya da Youtube ya da Facebook'ta ya da güçlü bir uygulama içinden diğer cihazlarda yerel olarak depolanmış fotoğrafları görüntüleyin. Ayrıca ev ağınızda mükemmel çalışır, evdeki diğer DLNA cihazlarına medya kütüphanesini paylaşın, diğer medya sunucusundan içeriklere göz atın veya medya deneyiminizi iPhone, iPad ve Android telefonunuz veya Windows tabletlerinizde Power Media Player'a uzatın. Video, ses ve fotoğraf içeriği dahil tüm medya türleri için destekle, PC çevrimdışı yükleyici için PowerDVD, her amaca yönelik eğlence istasyonunuzdur. Keyfini çıkarın!

PowerDVD Özellikleri:

VR Modu
Yeni 3D-360 videoları ile birlikte Oculus Rift ve HTC Vive VR kulaklıklarını destekleyen sanal bir ortamda 360 ° video ve fotoğraflarda yeni dünyalar keşfedin.

Ultra HD Blu-ray
Daha iyi çözünürlük, daha yüksek kare hızları ve yüksek dinamik aralık (HDR) desteği, mevcut en gerçekçi görüntüleme deneyimini sunar.

Sinematik Filmler
Her şeyi en iyi kalitede izleyin. Blu-ray ve DVD disklerinden 4K, HD video dosyaları ve ISO görüntülerinin yanı sıra indirilen ve kaliteli gelişmiş YouTube videoları.

TrueTheater HDR
HDR ekranlarda daha iyi görüntüleme için standart dinamik aralık içeriğinden HDR video oluşturur. Görsel ve ses kalitesinde en üst düzey için diğer TrueTheater teknolojilerini bir araya getirin.

Müzik Master
Kayıpsız formatlar için endüstrinin en geniş desteği, müziğin duyulması gerektiği şekilde iletir. CD'leri çok çeşitli biçimlere dönüştürün ve videodan ses parçalarını ayıklayın.

Mükemmel Fotoğraflar
Tek tıklamayla slayt gösterileri ile PC veya TV'de yüksek çözünürlüklü fotoğraf koleksiyonlarının keyfini çıkarın. Camera Raw dosyaları için destek içerir.

TV Modu
A akıcı tasarım, medya kütüphanesindeki tüm videolara, fotoğraflara ve müziğe zahmetsiz TV erişimi sağlar ve TV'lerinde birinci sınıf bir deneyim arayan tüketicilere güçlü medya merkezi işlevselliği sunar.

Medya Akışı
Roku, Apple TV ve Chromecast için destek, kullanıcıların TV bağlantılı cihazların kendileri tarafından desteklenmeyen video, fotoğraf veya müzik dosyalarını ve PowerDVD’nin TrueTheater teknolojisi ile gelişmiş kalitede yayın yapmalarını sağlar.

Not: 30 günlük deneme sürümü. Sınırlı işlevsellik.