Video editörleri için 1 numaralı seçim (HD, 4K & 360, hepsini düzenle!)

PowerDirector
Download PowerDirector 16 Build 2524

 • En son versiyon:

  PowerDirector 16 Build 2524 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  CyberLink / PowerDirector

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  PowerDirector_2524_GM4_Trial_Trial_VDE171213-05.exe

 • MD5 Checksum:

  2713486208a137c5ca62f09a6b6ac6d8

 • Detaylar:

  PowerDirector 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

PowerDirector, üstün performans ve gelişmiş düzenleme özelliklerinin eşsiz bir kombinasyonunu sunar. Kullanımı son derece kolay olan bu özellik, tüm beceri düzeylerinin yaratıcıları için video düzenleme yapılabilmesini ve benzersiz alfa geçişler, animasyonlu başlıklar, parçacıklar ve PiP nesneleri gibi çok sayıda özelleştirilebilir tasarım aracının yaratıcılığını keşfetme özgürlüğünü sağlar ve benzersiz bir şekilde yansıtır. video kreasyonları. PowerDirector, PC için inanılmaz bir video düzenleme yazılımı, yüksek kaliteli video prodüksiyonları için kullanımı kolay ve güçlü araçlar sunar. Windows için PowerDirector Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu indirin.

PowerDirector Yeni Özellikler:

Kullanımı Son Derece Kolay Kullanım
Sezgisel film yapımı söz konusu olduğunda hiçbir şey, yaratıcı süreci içgüdüsel ve doğal kılmak için hazırlanmış olan PowerDirector'ın zarif tasarımını yenemez.

Toplam 360º Video Düzenleme - YENİ!
PowerDirector, bildiğiniz ve sevdiğiniz aynı sezgisel tasarım araçlarını kullanarak muhteşem yeni 360º videolar oluşturmayı kolaylaştırır. Film yapımında yepyeni bir bakış açısı.

Önde Gelen Uç Biçimleri ve Performans
En iyi video işleme ve üretim teknolojilerini kullanan ve en yeni video formatlarını destekleyen PowerDirector, herhangi bir video projesinin üstesinden gelmeye hazırdır.

Eşsiz Tasarım Araçları
Benzersiz bir şekilde özelleştirilebilir tasarım araçlarının güçlü bir koleksiyonu ve işinizin en iyisini vurgulama esnekliğiyle yaratıcılığınızı keşfedin. Windows için PowerDirector Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu indirin.

True-to-Life Renk Geliştirme
Bu filmi herhangi bir video çekimi için zengin, sinematik renk geliştirmeleri ile anında görün.

En İyi Video Düzenleme
Video prodüksiyonlarınızı premium efektler ve profesyonel kalitede video düzenleme araçlarıyla bir sonraki seviyeye taşıyın.

Not: 30 günlük deneme sürümü. Sınırlı şablon paketi ve etki paketi 10 etki ile sınırlı.