Opera tarayıcısı size daha fazla hız, daha fazla keşif ve daha fazla güvenlik getiriyor

Opera (32-bit)
Download Opera 52.0 Build 2871.30 (32-bit)

 • En son versiyon:

  Opera 52.0 Build 2871.30 (32-bit) SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Opera Software / Opera (32-bit)

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  Opera_52.0.2871.30_Setup.exe

 • Detaylar:

  Opera (32-bit) 2018 full offline installer setup for PC

Windows bilgisayarları için Opera, web'de gezinmenin hızlı, verimli ve kişiselleştirilmiş bir yolunu sunar. Şık bir arabirim, özelleştirilebilir Hızlı Arama, yeni web içeriği, veri tasarrufu sağlayan Opera Turbo modu, 1000'den fazla uzantı içeren görsel yer işaretleri bulmanıza yardımcı olan Discover özelliği ile birlikte gelir. Web'de daha hızlı bir tarayıcıda daha fazlasını yapın! Ücretsiz indirme düğmesine tıklayarak sitemizden PC çevrimdışı yükleyicisini Opera'yı indirebilirsiniz.

Senkronizasyonda kalın
Cihazlarınızda bıraktığınız yerden kolayca tarama yapın. Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda Opera'da yer imlerine erişmek ve sekmeler açmak için Opera hesabınızda oturum açın. Telefonunuz ve tabletiniz için Opera tarayıcısını da almayı unutmayın!

Web üzerinden hız
Opera ekibi, Opera'yı hızlı bir tarayıcı yapmak için pek çok iyileştirme ekledi. Örneğin, yerleşik video desteği sayesinde videolar daha hızlı başlar. Ayrıca, yavaş bir internet bağlantınız varsa, Opera Turbo daha hızlı tarama yapmak için sayfaları sıkıştırabilir.

Tarayıcınızı kişiselleştirin
1000'den fazla uzantı ile Opera'yı kişiselleştirmek ve alışkanlıklarınıza göre uyarlamak kolaydır. Kişisel bir dokunuş eklemek ve sizin için en iyi tarayıcı deneyimini edinmek için Opera eklentileri kataloğundan beğendiğiniz uzantıları ve temaları indirin.

Basit tutun
Opera'nın sezgisel kombine adresi ve arama çubuğu ile web'de arama yapmak ve gezinmek bir esinti. Google gibi önceden yüklenmiş arama motorlarından birini seçin, Yahoo! veya Wikipedia veya özel bir arama motoru ekleyin. Klavye kısayollarını ve fare hareketlerini de özelleştirebilirsiniz. Opera Çevrimdışı Installer Kurulumunu İndirin!

Daha güvenli olun
Opera, gözlerinizi güvende tutar, böylece içeriğe odaklanabilirsiniz. Güvenli tarayıcı, bilinen zararlı sitelerden korur. Bir web sitesi sizi dolandırmaya, şifrenizi çalmaya veya bir virüs yüklemeye çalışırsa, Opera'nın sahtekarlığı ve kötü amaçlı yazılım koruması sizi uyaracaktır.

Daha fazlasını yapın
Son zamanlarda kapalı sekmeler, aynı anda birden çok sayfa ile hokkabazlık yapanlar için sekme döngüsü ve diğer küçük geliştirmeler size zaman kazandırır. Ayrıca, görsel yer işaretleriyle, varsayılan olarak başka herhangi bir tarayıcıda bulunmazsa, ilgi çekici sitelere hızlı bir şekilde geri dönebilirsiniz. Yer imlerini arkadaşlarınızla bile paylaşabilirsiniz. Windows için Opera Çevrimdışı Installer Kurulumunu İndirin!

Daha fazla içerik keşfedin
En son haberler ile döngüde kalmak ister misiniz? Opera’nın Discover özelliği, tarayıcınıza, dilinizden bölgenizdeki çeşitli konuların en yeni içeriğiyle erişmenizi sağlar.

Ayrıca Mevcut: Mac için Opera'yı İndirin