Endüstri standardı PDF dosyalarını düzenleme, oluşturma, dönüştürme, birleştirme, imzalama ve paylaşma

Nitro Pro (32-bit)
Download Nitro Pro 11.0.8.470 (32-bit)

 • En son versiyon:

  Nitro Pro 11.0.8.470 (32-bit) SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Nitro Software, Inc. / Nitro Pro (32-bit)

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  nitro_pro11_ba_x86.msi

 • MD5 Checksum:

  bd4530c37749e27b46b6a26097622c09

 • Detaylar:

  Nitro Pro (32-bit) 2018 full offline installer setup for PC

PDF dosyalarını ve dijital dokümanları masaüstünden Nitro Pro ile Cloud'a sorunsuzca taşıyın. Nitro, hemen hemen tüm dosya biçimlerinden kolayca endüstri standardı PDF dosyaları oluşturmanıza yardımcı olur. Paylaşım sorunsuz: Nitro Pro'da oluşturulan herhangi bir PDF, hemen hemen her makinede açılıp görüntülenebilir ve istediğiniz gibi görüntülenecektir.

Nitro Pro'yu, 1 numaralı Adobe Acrobat Alternatifi'ni edinin! Sadece $ 159.99 için Tam Sürüm Al!

Nitro Pro, üstün sonuçlar ve tasarruf için% 100 endüstri standardı PDF dosyalarını hızlı bir şekilde oluşturmanıza, dönüştürmenize, birleştirmenize, düzenlemenize, imzalamanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Dijital belgelerle çalışmayı basit, anlaşılır ve daha uygun maliyetli hale getiren güçlü ve kullanımı kolay araçlar sunar. Windows PC için Nitro Pro 2017 Free Download Son Sürüm. Nitro Pro'nun tam çevrimdışı kurulum yükleyicisidir.

Bireysel kullanıcılardan büyük işletmelere kadar Nitro Pro, kullanıcılara daha akıllı ve daha hızlı çalışacak araçları sunar. İşletmelerin oluşturma, belge hazırlama ve imzalama şeklini hızlandıran güçlü özelliklerden daha fazlasını keşfedin.

evrensel uyumlu PDF'leri
% 100 endüstri standardı PDF ve PDF / A herkes neredeyse tüm cihazlardan, herhangi bir PDF okuyucu ile, görüntüleyebileceğiniz Adobe® Acrobat® ile uyumlu dosyaları oluşturma oluşturun.

PDF dosyalarını kolaylıkla dönüştürün
En sevdiğiniz programları kullanarak içeriği profesyonel olarak değiştirin. PDF dosyalarını Word, Excel, Outlook ve PowerPoint dosyalarına dönüştürün veya doğrudan Office'ten PDF dosyaları oluşturun.

Profesyonelleri gibi PDF'leri düzenleyin
Manipulate metni, yazı tiplerini değiştirin, düzenleri özelleştirin ve daha fazlasını yapın. Optik Karakter Tanıma (OCR), taranan belgeleri aranabilir ve düzenlenebilir PDF'lere dönüştürmenizi sağlar.

PDF'leri ortak çalışanlarla gözden geçirin
Nitro, doğru sürüm kontrolü sağlayan, kullanımı kolay biçimlendirme ve revizyon araçları sunar.

PDF'leri doldurun, imzalayın ve güvenli hale getirin
Nitro, gizli bilgilerinizin güvende kaldığı anlamına gelen PDF belgelerini doldurmanızı, imzalamanızı, sağlamlaştırmanızı ve belgelemenizi kolaylaştırır.

Her yerden çalışma
Nitro'nun bulut hizmetleri, herhangi bir cihazdan daha hızlı işbirliğini mümkün kılar. Dokümanlarınızı hareket halindeyken dönüştürün, sıkıştırın, birleştirin, paylaşın ve eSignleyin, sadece bir web tarayıcısı kullanın.

Not: 14 günlük deneme sürümü.