Endüstrinin önde gelen CD, DVD ve Blu-ray disk yazma yazılımı

Nero Burning Rom
Download Nero Burning Rom 2018 19.1.1010

 • En son versiyon:

  Nero Burning Rom 2018 19.1.1010 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Nero Inc / Nero Burning Rom

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  Nero_BurningROM2018-19.0.00700_nsx_trial.exe

 • MD5 Checksum:

  4d1cfca95794949b827fc7013faabdd2

 • Detaylar:

  Nero Burning Rom 2018 full offline installer setup for PC

Nero Burning ROM, dünyanın en iyi yanan motorudur. Yüksek kaliteli CD, DVD ve Blu-ray Diskleri kopyalayın ve yazdırın. Ses CD'lerini kopyalayın ve müzik dosyalarını dönüştürün. Mevcut DVD-Video, BDMV ve AVCHD derlemelerini yak ve SecurDisc ile daha uzun ömürlü diskler yarat.

Profesyonel CD, DVD ve Blu-ray Disk'te büyük bir arka plan ile Nero, en geniş çeşitlilikte sürücüleri destekler. Her zaman en yüksek kalitede diske sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Kişisel müzik derlemenizi yüksek kaliteli MP3 Pro, kayıpsız FLAC ve diğer formatlarda CD veya DVD'ye yazın. Yüksek kaliteli standart Ses CD'leri oluşturun. Nero Burning Rom Ücretsiz Windows PC için Son Sürüm İndir. Bu Nero Burning Rom tam çevrimdışı kurulum yükleyicisidir.

Nero DiscSpan seçeneği ile, büyük boyutlu dosyaları bölebilir ve birden çok diske yazabilirsiniz. Ve Nero DiscSpan SmartFit, büyük dosyaları otomatik olarak birden çok diske yayıyor. CD, DVD ve Blu-ray Disc gibi disk türlerini, mümkün olduğunca az disk kullanabilmek için bile kullanabilirsiniz. Nero Burning ROM, aynı anda 32 farklı kayıt cihazına kayıt yapmayı destekler ve verilerinizin bir kopyasını oluşturmanıza yardımcı olur. Nero Burning Rom'u seçtiniz ve daha iyi bir CD, DVD ve Blu-ray Disc yazma yazılımının bulunmadığından emin olabilirsiniz.

Nero Burning ROM'un kanıtlanmış yanma teknolojisi ile yeni standartlar belirleyin. Veri ve müzik kopyalayıp içe aktarmak ve tercih ettiğiniz disk tipine yazmak mı istiyorsunuz? Verileri güvende tutmak ve güvende tutmak ister misiniz? Maksimum güvenilirlikle diskler oluşturmak ister misiniz? En iyi sonuçları almak için SecurDisc 4.0 kullanan çok daha fazla olan Nero Burning ROM'un en son sürümünde sorun yok.

Nero Burning ROM'da Öne Çıkanlar ve Yeni Özellikler:

RIP
Kendi yoluna git! Ses CD'lerinizi ve tek tek şarkılarınızı PC'nizdeki, akıllı telefonunuzdaki veya MP3 çalarınızdaki dosyalar olarak kaydetmeniz gerekiyorsa, bunları sadece gerekli formata doğru ve hızlı bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Nero Burning ROM'un hepsi: MP3, MP3 PRO'dan AAC ve FLAC'dan APE'ye - şarkı başlıkları ve albüm detayları dahil. Artık orijinal albüm sanatı, dahili Gracenote® teknolojisi sayesinde ses dosyasına entegre edilmiştir; bu da çalma listelerinize kolayca göz atmanızı ve müziğinizi eksiksiz bir şekilde oynatmanızı sağlar.

KOPYA
Medya keyfinizi ikiye katlayın! * Filmlerinizi paylaşmak ve en sevdiğiniz şarkıları arabada veya oturma odasında da oynamak ister misiniz? CD'leri, DVD'leri ve Blu-ray Diskleri ™ orijinaline hiçbir şekilde daha düşük kalitede ve kalitede kopyalayın. Ses CD'leri de hızla çoğaltılacak - orijinal albüm sanatı ile birlikte CD metni ve orijinal albüm detayları dahil.

YANIK
Multimedya ateşini tutuşturun! CD, DVD veya Blu-ray Disc ™ üzerine en sevdiğiniz anıları ölümsüzleştirmeyi isteyip istemediğinizi, tüm disk türlerini yazmak için sektörün en iyi uzman çözümlerinden başka bir şeye ihtiyacınız yoktur. ISO görüntüleri oluşturun veya Video Disk yapılarınızı ve disk görüntülerinizi yeni medyaya yaklaştırın. Yanan ses CD'leri, daha fazla ses zenginlikleri elde eder, filtreler ve diğer ayarlamalar ve sesin zevkinize uymasını sağlayan otomatik ses iyileştirmesi sayesinde. Dahası, Gracenote® teknolojisi artık yeni araç radyosu için MP3 CD'lerde ve MP3 DVD'lerinde orijinal albüm sanatına sahip olabileceğiniz anlamına geliyor. Ve Nero CoverDesigner ile yanmış parçalarınızdan gerçek görsel sanat eserleri yaratabilirsiniz.

KORUYUN
Size sevgili şeyleri koruyun! Güvenlik söz konusu olduğunda, SecurDisc 4.0 teknolojisi ile dosyalarınız en iyi ellerde olduğu gibi, artıları ile orada olacaksınız. Endüstri standardı 256 bit şifreleme, dijital imza ve parola koruması ile hiç kimse sizin yanmış veri arşivinize erişemezsiniz. Nero, dayanıklılık ve okunabilirlik anlamına geldiğinden, ayarlanabilir veri artıklığı sayesinde çizilmiş diskler bile oynatılabilir. * Sadece kopya korumalı olmayan ortamlar içindir.

Not: 14 günlük deneme sürümü.