Herhangi bir formata dönüştürme ve herhangi bir cihaz için kaydetme!

Movavi Video Converter
 • En son versiyon:

  Movavi Video Converter 18.2.0 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Movavi / Movavi Video Converter

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  MovaviVideoConverterSetup.exe

 • Detaylar:

  Movavi Video Converter 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Video ve müziğin keyfini çıkarın! Movavi Video Converter ile, multimedya dosyalarınızı herhangi bir formatta ve herhangi bir cihazda anında oynatım için hazırlayabilirsiniz. Ve bunu yapmak için bir geek olmanız gerekmiyor: sadece desteklenen seçenekler listesinden istediğiniz biçimi veya cihazı seçin ve bir düğmeye basın - dosyalarınız saniyeler içinde hazır olacaktır. Ayrıca, çok çeşitli heyecan verici ekstralar elde edersiniz: video kalitesini geliştirin, ses seviyelerini ayarlayın, normalleştirin, dönüştürün, birleştirin, kırpın ve döndürün; dönüşmeden önce dosyaları çevirin.

Movavi Video Converter'ı sadece 29,95 $ için Tam Versiyona yükseltin! 1 PC için ömür boyu!

İhtiyacınız olan tam formatı seçin: Program mevcut tüm video, ses ve görüntü formatlarını ve kodekleri destekler. Kullanışlı hazır hazır ayarlarımızı kullanarak 200'den fazla mobil cihaz için medya dosyalarının tek tıklamayla dönüşümünün keyfini çıkarın. Videonuzu video barındırma sitelerine ve sosyal ağlara hızlı, kolay ve otomatik olarak yüklemek için hazırlayın. Movavi’nin Video Dosya Dönüştürücüsü, Daha Hızlı!

Herhangi bir dosya formatını destekleyen PC için hızlı medya dönüştürücüsüne mi ihtiyacınız var? Movavi'nin sunduğu bu yüksek kaliteli yazılım sadece videoları değil, aynı zamanda ses dönüştürücü, videodan ses dönüştürücü ve hatta görüntü dönüştürücü olarak da kullanılabilir. Şimdi Windows için Premium sürümünü indirin ve çevrenizdeki medya dünyasını değiştirmeye başlayın!

AVI, MKV, MOV, MP4 dahil olmak üzere 180'den fazla farklı medya formatı arasında dönüştürme; AAC, MP3, OGG; GIF, JPG, PNG ve daha fazlası. En son iPhone, iPad, Samsung Galaxy, Sony PlayStation ve daha fazlası gibi tüm popüler cihazlar için 200'ün üzerinde hazır ayar arasından seçim yapın. Uygulamanın anında tanıma işleviyle cihazınızı otomatik olarak algılamasına izin verin. NVIDIA® CUDA®, NVENC ve Intel® HD Graphics donanım hızlandırmasıyla dönüşüm hızını artırın. Medya dosyalarını dönüştürmek kadar hızlı bir şekilde kopyalamak için SuperSpeed ​​teknolojimizden faydalanın. HD ve Ultra HD'deki videolar da dahil olmak üzere videolarınızın orijinal kalitesini koruyun!

Movavi Video Converter Özellikleri:

Ses Çıkarma
Ses dosyalarını ve müzik örneklerini oluşturmak için videodan ses çıkartın ve film müziğinin herhangi bir bölümünü kaydedin.

Ses Ayarı
Ses parametrelerini ayarlayın - ses seviyesini azaltın veya artırın, sesi ortadan kaldırın, tek bir tıklamayla "sessiz" videoları normalleştirin.

GIF'ler oluşturun
Video dosyalarınızdan komik GIF animasyonları oluşturun. GIF’e dönüştürmek istediğiniz video segmentlerini belirtin.

Çerçeveleri Kaydet
Videolardan ekran görüntülerini yakalayın ve popüler görüntü formatlarında kaydedin.

Çevrimiçi Paylaşım ---- Dahili Share Online uygulamasını kullanarak, programın sağ tarafındaki sosyal medya sitelerine dönüştürülen dosyaları yükleyin.

Klasörü İzle
Bir klasör ve dönüştürme parametreleri belirtin ve bu klasördeki tüm video dosyaları otomatik olarak dönüştürülecektir.

Esnek Ayarlar
Video ve ses kodeklerini seçin, özel çözünürlük, bit hızı ve diğer gelişmiş ayarları belirtin.

İki Geçişli Kodlama
Çıktı videosunun boyutu ve kalitesi arasında en uygun denge için bu seçeneği seçin.

Not: 7 günlük deneme sürümü. Bir dosyanın sadece yarısı dönüştürülür ve çıktıda filigran olur.

Ayrıca Mevcut: Mac için Movavi Video Converter'ı İndirin