Son teknoloji ürünü, bulutla çalışan web tarayıcıları paketi

Maxthon
Download Maxthon 5.1.7.2000

 • En son versiyon:

  Maxthon 5.1.7.2000 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Maxthon Ltd / Maxthon

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  mx5.1.7.2000.exe

 • MD5 Checksum:

  f5e1e5a51c72c4d224cf1467b3211263

 • Detaylar:

  Maxthon 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Windows için Maxthon Tarayıcısı, hem Webkit hem de Trident'i kullanan benzersiz, yenilikçi çift çekirdekli bir tasarım kullanmaktadır. Hızlı ve verimli, çift çekirdekli tasarım, tüm web sayfalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde görüntüler. Birinci sınıf HTML 5 desteği ve “kutudan çıkma” özellikleriyle başka hiçbir yere ulaşılamaması sayesinde, PC çevrimdışı yükleyici için Maxthon Tarayıcı, insanları farklı aygıtlar ve platformlar arasında kolayca paylaşmalarını ve göndermelerini sağlar.

Maxthon, Maxthon'un iyi bildiği teknoloji ve kullanıcı deneyimi liderliğine yeni bir yaklaşımdan yararlanarak bir sonraki web gezintisini temsil ediyor. Ayrıca Maxihon'un MyIE2'nin yaratılmasından bu yana küresel topluluğunun sahip olduğu zengin diyaloğun son bölümünü temsil ediyor.

Maxthon’un bulut motoruyla güçlendirilen Maxthon, gerçek bir tarayıcı deneyimi yaşatmak için diğer tarayıcıların ötesine geçiyor.

Maxthon, tek bir cihaz ekosistemi veya işletim sistemi ile sınırlı değildir. Bir dizi bulut ürününden detouring yapmadan tarayıcıdan tarayıcıya daha fazla veri türü taşır. Basitçe söylemek gerekirse, Maxthon, cihaz türü veya işletim sisteminin yapay sınırlarını kaldırır, kullanıcıları için önemli olan tüm şeyleri web bağlantılı cihazlarının bir veya tümünün içine taşır. Windows PC için Maxthon Free Download Son Sürüm. Maxthon'un tam çevrimdışı kurulum yükleyicisidir.

Maxthon Browser, günümüzde web kullanıcılarının karşılaştığı temel konulara değiniyor: tüm web sitelerine nasıl erişilebileceği ve kullanılacağı, farklı cihazlarla, her zaman ve her yerde, kesintisiz ve birleşik bir şekilde sunuluyor. Keyfini çıkarın!

Ayrıca Mevcut: Mac için Maxthon'u İndirin