Windows için en iyi ücretsiz canlı stüdyo ve web kamerası efektleri yazılımı

ManyCam
Download ManyCam 6.3.2

 • En son versiyon:

  ManyCam 6.3.2 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  ManyCam LLC / ManyCam

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  ManyCamStandaloneSetup.exe

 • Detaylar:

  ManyCam 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

ManyCam, video sohbetlerinizi geliştirmenize ve aynı anda birden fazla platformda inanılmaz canlı akışlar oluşturmanıza olanak veren PC ve video değiştirici için ücretsiz bir web kamerası yazılımıdır. ManyCam ile, en sevdiğiniz platformlarda profesyonel görünümlü yayınlar oluşturabilir, ekranınızı kaydedebilir, birçok efekt ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

ManyCam'i Tam Ömür Boyu Sürümüne Sadece 53 $ 'a yükseltin! Bugün% 25 indirim alın!

ManyCam, gerçek zamanlı görüntülü sohbet ve yayın deneyiminizi geliştirir ve bilgisayarınızı profesyonel kalitede canlı video yapım stüdyosu ve değiştiricisine dönüştürür. Videolarınıza ve fotoğraflarınıza inanılmaz web kamerası efektleri ve grafikleri ekleyin. Harika web kamerası komik filtreleri, kamerada daha da iyi görünmenizi sağlar. Yüz tanıma teknolojisini kullanarak çılgın maskeler veya yüz efektleri ekleyin. Kendinize yeni bir web kamerası arka planı verin, böylece bir stüdyo setinizde görünecek ya da yangına ya da evinizde kar yağıyormuş gibi görünmesine neden olacak! PC için ManyCam çevrimdışı yükleyicisi binlerce efekt içeren büyük bir kütüphaneye sahiptir.

ManyCam Özellikleri:

Birden Fazla Video Kaynağı Kullanın
ManyCam hızlıca 12 video, ses ve görüntü kaynağı arasında geçiş yapmanızı sağlar. Başka bir kamera, hareketsiz görüntü, fotoğraf anlık görüntüsü, önceden kaydedilmiş bir video veya masaüstünüzü video kaynağınız olarak eklemek için kaynak penceresindeki açılır menüyü kullanın. Farklı kaynaklar arasında kesmeyi veya yavaş geçiş yapmayı seçin.

Masaüstünüzün Kaybolması
Bir ekran, bilgisayar ekranınızda gerçekleştirdiğiniz eylemlerin bir videosu. Masaüstünüzün bir videosunu kaydedin ve bilgisayarınıza kaydedin ya da ManyCam'i kullanırken masaüstünüzü canlı olarak yayınlamaya karar verin. Masaüstünüzün videolarını kaydetmek için YouTube'daki video kaynağınız olarak ManyCam'i de kullanabilirsiniz.

YouTube Entegrasyonu
YouTube video kaynağını kullanarak YouTube'daki videoları yayınlayın ve yayınlayın. Açılır menüyü kullanın ve açılır menüden ‘YouTube URL’yi seçin. Daha sonra, video kaynağı olarak kullanmak istediğiniz videonun URL'sini girebilir ve otomatik olarak oynatmaya başlayacaktır.

Çoklu Kanallara Yayım
ManyCam web kameranızı aynı anda farklı uygulamalarla kullanmanızı sağlar. Arkadaşlarınızla ve ailenizle Skype, Google Hangouts ve Yahoo Messenger'da aynı anda konuşmak için ManyCam'i kullanın veya aynı anda farklı web sitelerinde canlı yayın yapmak için kullanın.

Resim içinde Resim
Resim içinde Resim, bir görüntü veya video kaynağının tam ekran modunda olduğu, diğer videoların veya resimlerin bir veya daha fazla küçük pencerede görüntülendiği bir video efekti. Bu, örneğin masaüstünüzü daha küçük bir pencerede anlatırken, masaüstünüzü gölgeleyebildiğiniz anlamına gelir. ManyCam’ın Resim ve Resim özelliği ile video yayınlarken veya görüntülü görüşme yaparken videolarınıza dörde kadar resim ve resim kaynağı ekleyebilirsiniz. Resminizi ve Resminizi sürükleyin, boyutu ayarlayın veya bölünmüş ekran modunu kullanın.

Yeşil Ekran
ManyCam Yeşil Ekranı veya Chroma tuş özelliği, gerçek geçmişinizi video akışınızdan kaldırmanıza ve bir görüntü, video veya herhangi bir desteklenen video kaynağıyla değiştirmenize olanak tanır, böylece herhangi bir yerde görünebilir. Düz renkli bir arka plan arasında seçim yapın veya istediğiniz herhangi bir resmi veya videoyu yükleyin. Video akışınızdan kaldırılmasını istediğiniz rengi seçin, ardından önceden tanımlanmış bir resim seçin, kendi özel arkaplanınızı yükleyin veya resmi resim modunda kullanarak bir video kaynağı seçin.

Alt Üçüncü
Alt üçüncü ekranın alt üçüncü bölümünde bir metin grafik bindirme. Genellikle adınızı ve başlığınızı, şirketinizin adını, web sitenizin alan adını veya vurgulamak istediğiniz diğer tüm bilgileri eklemek için kullanılır.

Mobil
Evde veya hareket halindeyken, sevdiklerinize daha fazla bağlı hissedin ve harika anları paylaşın. ManyCam’in Mobil kaynak uygulamasıyla cep telefonunuzu bir video kaynağı olarak kullanın. Hareket halindeyken, canlı videoları bilgisayarınıza kaydedin ve doğrudan Telefonunuzu kullanarak ManyCam'e akış yapın veya telefonunuzu yayındayken canlı bir kaynak olarak doğrudan kullanın.

3D Maskeler, Efektler ve Grafikler Ekleyin
Yaratıcı olun ve eğlenin! Kendi özel nesnelerinizi, aksesuarlarınızı, arka planlarınızı kullanın veya oluşturun ve bunları video pencerenize ekleyin. Özel efektlerinizi kitaplığımıza da yayınlayabilir veya doğrudan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. ManyCam'in kullanımı kolay bir platform oluşturma etkisi ile, kendi özel efektlerinizi ManyCam'ın kütüphanesine oluşturabilir ve yayınlayabilir ya da doğrudan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. ManyCam'in tam çevrimdışı kurulum yükleyicisidir.

Beraberlik ve Metin
Canlı video yayınınıza metin çizmek veya metin eklemek için yerleşik görüntü düzenleme yazılımımızı kullanın. Skype, YouTube veya başka bir video yazılımındayken videonuzun üzerine gelin. Sadece herhangi bir uygulama için video kaynağınız olarak ManyCam ekleyin!

Çalma listesi
Oynatma listeleri oluşturun ve bunları canlı akış web sitelerinde veya konferans görüşmelerinde yayınlayın. Önceden programlanmış multimedya sunumlarını ayarlayın ve ayarladığınız tempoda oynamanıza izin verin. Ayrıca, gösterilerinizi veya eğiticilerinizi ayarlarken birden fazla kamera açısı arasında geçiş yapmak için ManyCam'i yukarı ayarlayabilirsiniz, böylece görüntüleyenleriniz yaptığınız her şeyi görebilir!

RTMP
RTMP özelliği, Twitch, USTREAM ve YouTube canlı etkinliklerinde doğrudan yayın yapmanıza izin verir. Favori akış sitelerine ve hizmetlerine hızlıca bağlanın! ManyCam içinde tercih edilen RTMP akışını kurun ve nerede ve ne zaman akış yapmak istediğiniz arasında hızla geçiş yapın!

IP Kamera
ManyCam ile video sisteminizi kolayca kurun ve izleyin. IP kameralarınızı PC'nizde görüntüleyin ve evinize, ofisinize, park alanınıza veya güvenliğe ihtiyacınız olan her yere göz atın. Webcam yazılımı, MJPG ve H.264 Akışlarını destekler

Hareket Algılama
Hareket algılama için ManyCam kullanın ve hareket tespit edildiğinde e-posta ile bilgilendirin. Güvenlik sistemi çözümünüzü geliştirmek için IP kameralarla kullanabilirsiniz. Şimdi ManyCam 2018 tam çevrimdışı indirin!

Kısayollar
Daha verimli ve daha hızlı çalışmak isteyen profesyoneller için, ManyCam özelleştirilebilir kısayol tuşları özelliğini yarattı. Kısayol tuşları, ManyCam canlı akışınızın veya video sohbetinizin arka planında çalışırken bile farklı özellikleri ve araçları etkinleştirmenizi sağlar. Bu şekilde, yazılımın ana ekranına geri dönmek zorunda kalmadan ManyCam ile profesyonel görünümlü canlı videolar oluşturabilirsiniz.

Araç Çubuğu
En sevdiğiniz özelliklerin hepsinin yaşayacağı yer burası, her şey bu yeni tasarımla sadece bir tık uzakta olacak. Araçlardan birine tıkladığınızda, hemen yanındaki panel, tüm bu özellikler, ayarlar ve araçlar ile açılacaktır.

Widget'lar
Hepinizin her özelliği içinde farklı araçları sevdiğini biliyoruz, bu yüzden yeni UI tamamen modüler! Her bir aracın içindeki "widget'lar" ın etrafında dolaşın ve en çok ihtiyacınız olanı üstte tutun! Ayrıca en sevdiğiniz widget'ları tek bir araçta kullanabilmeniz için favori widget'ları ve favorilerinizi "tool" da tutabilirsiniz.

Not: sınırlı özelliklere sahip ücretsiz indirme. Satın almadan önce deneyin!

Ayrıca Mevcut: Mac için ManyCam'i İndirin