Çevrimiçi tehditlerden korunmak için anti-malware ve güvenlik yazılımı

Malwarebytes Anti-Malware
 • En son versiyon:

  Malwarebytes 3.4.4 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Malwarebytes Corp / Malwarebytes Anti-Malware

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  mb3-setup-32138.32138-3.4.4.2398-1.0.322-1.0.4190.exe

 • MD5 Checksum:

  bb04dee842b7bbf3ca07cda9916f693b

 • Detaylar:

  Malwarebytes Anti-Malware 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Malwarebytes Anti-Malware'in endüstri lideri tarayıcısı, solucanlar, Truva atları, rootkit'ler, rogues'ler, casus yazılımlar ve daha fazlası gibi kötü amaçlı yazılımları algılar ve kaldırır. Tek yapmanız gereken Malwarebytes Anti-Malware'i başlatmak ve bir tarama yapmak. Bu kadar basit. Veya daha da iyi bir koruma istiyorsanız, Malwarebytes Anti-Malware Premium'u ve kötü amaçlı yazılımları ve web sitelerini PC'nizi etkilemesini otomatik olarak engelleyen anlık gerçek zamanlı tarayıcıyı düşünün. Her iki durumda da, kötü amaçlı yazılımları kırıyor ve bilgisayar korsanlarına saldırıyorsunuz. OPSWAT'e göre, PC için Malwarebytes Anti-Malware çevrimdışı yükleyicisi, kullanıcılar tarafından kurulan en popüler güvenlik ürünüdür.

Malwarebytes'i sadece $ 39.99 için Premium Versiyona yükseltin! 1 Yıl için 1 PC'yi koruyun!

Malwarebytes 3.0 nedir?
"Tüm kötü amaçlı yazılımlara karşı mücadele teknolojilerini 4x tehditlere karşı daha fazla tarama yapan tek bir programda birleştirir. Güvenilir Malwarebytes Anti-Malware ürünümüzü geliştirir ve yeniler. Teknolojilerimiz tamamen müşterinin antivirüs çözümünün yerini alabilir ve bu da eski haline getirir. "

Malwarebytes Anti-Malware Özellikleri:

Anti-malware / Anti-spyware
Sezgisel ve davranışsal algılama motoru sadece bilinen kötü amaçlı yazılım ailelerini değil, aynı zamanda imza tabanlı teknolojiden kaçan sıfır-gün kötü amaçlı yazılımları da tanır.

Anti-ransomware
İhtisas davranış izleme teknolojisi, fidye yazılımı ile ilişkili şüpheli etkinlik için uygulama süreçlerini izler. (İmza-az)

Anti-exploit
Uygulama sertleştirme koruması da dahil olmak üzere dört katman, istismarları anında engellemek için birlikte çalışır. (İmza-az)

Anti-rootkit
Dedicated teknolojisi, rootkit'leri ve onlardan zarar gören dosyaları onarır.

Kötü amaçlı web sitesi koruması
Bilinen zararlı IP adresleri, etki alanları ve URL'lerin bir veritabanına karşı gelen ve giden trafiği doğrular. Kendini koruma teknolojisi: Kötü amaçlı yazılım kurcalamaya karşı sürücü düzeyinde koruma.

Üç tarama modu
Hiper Tarama, Tehdit Taraması ve Özel Tarama teklifi yapılandırılabilir tarama derinliği. Otomatik tarama zamanlayıcısı: Uygun zamanlar için taramaları ve veritabanı güncellemelerini programlayın.

Not: Gerçek zamanlı koruma, Kötü niyetli web sitesi engelleme, Malwarebytes Chameleon teknolojisi gibi özellikler 14 gün sonra devre dışı bırakılmıştır. Bazı özellikler devre dışı.

Ayrıca Mevcut: Mac için Malwarebytes Anti-Malware'i İndirin