Microsoft Office'e alternatif harika bir açık kaynak ofis paketi

LibreOffice (32-bit)
Download LibreOffice 6.0.2 (32-bit)

 • En son versiyon:

  LibreOffice 6.0.2 (32-bit) SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  The Document Foundation / LibreOffice (32-bit)

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  LibreOffice_6.0.2_Win_x86.msi

 • Detaylar:

  LibreOffice (32-bit) 2018 full offline installer setup for PC

LibreOffice güçlü bir ofis paketidir; Temiz arayüzü ve güçlü araçları, yaratıcılığınızı açığa çıkarmanızı ve üretkenliğinizi artırmanızı sağlar. LibreOffice onu piyasadaki en güçlü Free & Open Source Office Suite haline getiren birkaç uygulamayı içeriyor: Yazar, kelime işlemci, Calc, elektronik tablo uygulaması, Impress, sunum motoru, Draw, çizim ve akış şeması uygulaması, Base, veri tabanımız ve veritabanı öneki ve Matematik düzenleme için Matematik.

Belgeleriniz amaçlarına bakılmaksızın profesyonel ve temiz görünecektir: bir mektup, bir yüksek lisans tezi, broşür, finansal raporlar, pazarlama sunumları, teknik çizimler ve şemalar.

PC için LibreOffice çevrimdışı yükleyicisi, Microsoft® Word, Excel, PowerPoint ve Publisher gibi birçok belge formatıyla uyumludur. Ancak LibreOffice, açık bir açık standart olan Açık Belge Biçimini (ODF) kullanmanızı sağlayarak daha da ileri gider. Varsayılan olarak gönderilen birçok özelliğin ötesinde, LibreOffice güçlü uzantı mekanizmalarıyla kolayca genişletilebilir.

LibreOffice size ne veriyor?

Yazar, LibreOffice içindeki kelime işlemcisidir. Her şey için, hızlı bir harften kaçmaktan, içeriğindeki tabloları, gömülü ilüstrasyonları, bibliyografyaları ve şemaları içeren bir kitabın tamamını üretmeye kadar her şeyi kullanın. Otomatik-biçimlendirme, otomatik biçimlendirme ve otomatik yazım denetimi, zorlu görevleri kolaylaştırır (ancak tercih ederseniz devre dışı bırakmanız kolaydır).

Calc, sayıları dengeler ve alternatifleri tartarken zor kararlar almanıza yardımcı olur. Verilerinizi Calc ile analiz edin ve son çıkışınızı sunmak için kullanın. Grafikler ve analiz araçları, sonuçlarınıza şeffaflık getirmeye yardımcı olur. Tam entegre bir yardım sistemi, karmaşık formüllere girmeyi daha kolay hale getirir. SQL veya Oracle gibi harici veritabanlarından veri ekleyin, ardından bunları istatistiksel analizler üretmek için sıralayın ve filtreleyin.

Etkilemek, etkili multimedya sunumları oluşturmanın en hızlı ve kolay yoludur. Çarpıcı animasyon ve sansasyonel özel efektler, kitlenizi ikna etmenize yardımcı olur. İşyerinde sıklıkla gördüğünüz standart sunumlardan daha profesyonel görünecek sunumlar oluşturun. Meslektaşlarınızın ve patronlarınızın dikkatini biraz farklı bir şey oluşturarak alın.

Draw, çizimleri ve çizimleri sıfırdan oluşturmanızı sağlar. Bir resim bin kelimeye bedeldir, o zaman neden kutu ve çizgi diyagramları ile basit bir şey denemiyorsunuz? Ya da daha ileri gidip dinamik 3D çizimler ve özel efektler kolayca oluşturun. Olmak istediğin kadar basit ya da güçlü.

Base, LibreOffice paketinin ön uçudur. Base ile mevcut veritabanı yapılarınızı LibreOffice'in diğer bileşenlerine sorunsuz bir şekilde entegre edebilir veya verilerinizi bağımsız bir uygulama olarak kullanmak ve yönetmek için bir arabirim oluşturabilirsiniz. İçe aktarılmış ve bağlantılı tabloları ve sorguları MySQL, PostgreSQL veya Microsoft Access ve diğer birçok veri kaynağından kullanabilir veya Base ile kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Matematik, matematiksel, kimyasal, elektriksel veya bilimsel denklemlerinizi standart yazılı gösterimde hızlı bir şekilde yerleştirmenizi ve görüntülemenizi sağlayan basit bir denklem düzenleyicisidir. En karmaşık hesaplamalar bile doğru şekilde görüntülendiğinde anlaşılabilir. E MC2 =.

Not: Java Runtime Environment gerektirir. Yükleme işlemi için yönetici hakları gereklidir.

Ayrıca Mevcut: Mac için LibreOffice'i İndirin