Müziği, filmleri ve TV şovlarını düzenlemenin ve eğlenmenin en iyi yolu

iTunes for Windows (32-bit)
 • En son versiyon:

  iTunes 12.7.3 (32-bit) SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Apple Inc / iTunes for Windows (32-bit)

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  iTunesSetup.exe

 • MD5 Checksum:

  12b8c7b47e610b4da922d5c963e2b11f

 • Detaylar:

  iTunes for Windows (32-bit) 2018 full offline installer setup for PC

Windows için iTunes, halihazırda sahip olduğunuz müzik, film ve TV şovlarını düzenlemenin ve izlemenin en iyi yoludur - ve almak istediğinizleri satın alın. ITunes Radyo ile ücretsiz radyo istasyonlarını bile dinleyebilirsiniz. iTunes Mac, PC, iPad, iPhone, iPod touch ve Apple TV'de çalışır.

iTunes Özellikleri:

Kişisel müzikli oyun parkurunuz
iTunes, müzik sevginizin tadını çıkarmanız ve genişletmeniz için bir yerdir. Bulunduğunuz parçaları, sanatçıları ve albümleri dinlediğiniz yerdir. Ayrıca, sevdiğini hiç bilmediğin türleri keşfettiğin ve sonsuz dinleme deneyimleriyle dolu kişisel bir müzik kütüphanesi oluşturmak için yeni şarkılar satın aldığınız yerdir. ITunes Store'da 43 milyondan fazla şarkı var. Ve hepsi sadece bir musluk uzakta.

iTunes Radio - Müziğinizin sizi nereye götürdüğünü dinleyin
iTunes Radio, DJ'den seçilmiş ve türe özgü radyo istasyonları gibi bir günden başlayacağınız akış istasyonlarına sahiptir. Ve iTunes Radio, İlk Plays içerir, böylece satın almadan önce seçilen albümleri dinleyebilirsiniz. Oynattığınız ve indirdiğiniz müziğe göre gelişen istasyonlar oluşturun. Bunların hepsini iPhone, iPad, iPod touch, Mac, PC ve Apple TV'de dinleyin. Ücretsiz.

Her zaman istediğin film ve TV koleksiyonu. Verildi .
85.000'den fazla film ve seçim yapabileceğiniz 300.000'den fazla TV şovu ile, iTunes'da her zaman izlemek için harika bir şey var. En sevdiğiniz TV bölümlerini izleyin ya da görmeye çalıştığınız filmleri izleyin - istediğiniz zaman, istediğiniz yerde. Sadece bir yere gitmek için dokunun, hatta Wi-Fi'niz olmayacak bir yere gidiyorsanız indirin.

Not: QuickTime gerektirir.

Ayrıca Mevcut: Mac için iTunes'u İndirin