Kötü amaçlı dosyaları algılayıp kaldırmayı amaçlayan taşınabilir bir anti-malware programı

HitmanPro (32-bit)
Download HitmanPro 3.8.00 Build 292 (32-bit)

 • En son versiyon:

  HitmanPro 3.8.00 Build 292 (32-bit) SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  SurfRight / HitmanPro (32-bit)

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  HitmanPro.exe

 • Detaylar:

  HitmanPro (32-bit) 2018 full offline installer setup for PC

HitmanPro, bilgisayarınızı (anti virüs yazılımı, güvenlik duvarları, vb.) Aldığınız tüm güvenlik önlemlerine rağmen bilgisayarınıza bulaşmış olan kötü amaçlı yazılımlardan (virüs, truva atı, rootkit vb.) Kurtarmak için tasarlanmış ikinci bir fikir tarayıcısıdır.

HitmanPro, mevcut güvenlik programlarının yanında herhangi bir çakışma olmadan çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bilgisayarı hızlı bir şekilde tarar (5 dakikadan az) ve bilgisayarı yavaşlatmaz (taradığı birkaç dakika hariç). HitmanPro'nun kurulmasına gerek yoktur. Doğrudan bir USB flash sürücü, bir CD / DVD, yerel veya ağa bağlı sabit sürücüden çalıştırılabilir.

HitmanPro size ikinci bir görüş için Ücretsiz Tarama sunuyor. Güvenlik önlemlerinin işe yarayıp yaramadığını kontrol etmek için tasarlanmıştır. Hiçbir şey bulunmazsa (ve içtenlikle umuyoruz), o zaman asla bir lisansa ihtiyacınız olmaz. Bir virüs bulunduğunda, tehdidi kaldırmak için 30 günlük ücretsiz bir lisans alırsınız.

Davranışsal Tarama
SurfRight kötü amaçlı yazılımların ortak özelliklerini (davranışını) belirlemek için kapsamlı bir kötü amaçlı yazılım araştırması yapmıştır. HitmanPro istemcisi, bu araştırmayı, kötü amaçlı yazılımın özelliklerine sahip olan virüs etkinlikleri veya şüpheli dosyalar için tararken, Davranışsal Tarama'da kullanır.

Tarama Bulutu
Şüpheli olarak sınıflandırılan dosyalar için, HitmanPro istemcisi, bu dosyalar gerçekten kötü amaçlıysa onaylanmak üzere Scan Cloud'a bir istek gönderir. Scan Cloud, Internet'te bulunan birden çok bilgisayarın bir kümedir.

Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma
Dosya, Scan Cloud tarafından kötü amaçlı olarak sınıflandırıldığında, HitmanPro istemcisi, bulaşımı karantinaya yerleştirir. Çeşitli teknikler, tüm enfeksiyonların yanlış pozitif olmadan tamamen alınmasını sağlar.

Not: Sınırsız ücretsiz tarama ve tespit edilen kötü amaçlı yazılımı kaldırmak için 30 günlük ücretsiz bir sürüm.