Modern web için oluşturulmuş hızlı, ücretsiz tarayıcı

Google Chrome (32-bit)
Download Google Chrome 65.0.3325.181 (32-bit)

 • En son versiyon:

  Google Chrome 65.0.3325.181 (32-bit) SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Google / Google Chrome (32-bit)

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  ChromeStandalone.exe

 • Detaylar:

  Google Chrome (32-bit) 2018 full offline installer setup for PC

Google Chrome, Web'i daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getirmek için minimal bir tasarımı en gelişmiş teknolojiyle birleştiren bir tarayıcıdır. Her şey için bir kutu kullanın - adres çubuğuna yazın ve hem arama hem de Web sayfaları için öneriler alın. En iyi sitelerinizin küçük resimleri, favori sayfalarınıza herhangi bir yeni sekmeden şimşek hızında anında erişmenizi sağlar. Masaüstü kısayolları, favori Web uygulamalarınızı doğrudan masaüstünüzden başlatmanıza olanak tanır. PC için Google Chrome çevrimdışı yükleyici, kullanıcıların çevrimiçi yarıdan fazlası tarafından kullanılıyorsa, diğer tarayıcılarda hızla hız kazanması olasıdır.

Google Chrome'u neden kullanmalıyım?

Anında Arama
Aynı kutudan arama yapın. Son aramalarınız ve ziyaret ettiğiniz web siteleri de dahil olmak üzere yazarken görüntülenen sonuçlardan ve önerilerinden birini seçin. Böylece, bir araya getirmek istediğiniz şeye ulaşabilirsiniz.

Daha az yazın
Yine aynı bilgi zamanı ve zamanı ile web formlarını doldurmaktan bıktınız mı? Otomatik doldurma, formları yalnızca bir tıklamayla tamamlamanıza olanak tanır. Ve cihazlar arasında da çalışır - böylece tüm bu küçük ekran yazmayı atlayabilirsiniz.

Kaldığınız yerden devam edin
Chrome, açık sekmelerinizi, yer işaretlerinizi ve son aramalarınızı bilgisayarınızdan telefonunuza veya tabletinize getirir ve bunun tersi de geçerlidir. Bu şekilde, tüm cihazlarınızda web'iniz var. Senkronizasyonu başlatmak için diğer cihazlarınızda oturum açın.

Daha akıllı bir web deneyimi yaşayın
Chrome'a ​​göz atarken Google'ın en iyilerini edinin. Chrome ve Google, Sesli Arama ve Google Asistan dahil olmak üzere Google ürünlerinde size daha alakalı öneriler ve özellikler sunmak için birlikte çalışır.

Chrome'unuzu yapın
Chrome temaları, uygulamaları ve uzantıları ile istediğiniz gibi göz atın. Sık kullanılan web hedeflerine doğrudan yer imleri ve başlangıç ​​sayfalarıyla ulaşın. Chrome'u kurduktan sonra, özelleştirmeleriniz tüm cihazlarınızda senkronize olarak saklanır.

Ayrıca Mevcut: Mac için Google Chrome'u indirin