Hemen hemen her video dosyasını oynatabilen, çok amaçlı bir ücretsiz video medya oynatıcı

GOM Media Player
Download GOM Player 2.3.27.5284

 • En son versiyon:

  GOM Player 2.3.27.5284 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Gretech Corp / GOM Media Player

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  GOMPLAYERGLOBALSETUP.EXE

 • Detaylar:

  GOM Media Player 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

GOM Media Player, popüler video ve ses kodeklerinin yerleşik olduğu ücretsiz bir multimedya oynatıcıdır. GOM Media Player, AVI, DAT, MPEG, DivX, XviD, WMV, ASF gibi dosya formatlarını destekler. Kullanıcıların codec'lerini ayrıca yüklemeleri gerekmez. GOM Media Player, hasarlı çerçeveleri atlayarak eksik veya hasarlı AVI dosyalarını oynatabilir. Ayrıca kilitli veya kısmen indirilmiş dosyaları oynatabilir. Diğer özellikleri arasında sürükle-bırak desteği, HTTP akışı, düzenlenebilir kaplamalar, altyazı, bindirme karıştırıcısı, anahtar remapping, gelişmiş filtre oluşturma, AVI dosyaları için gerçek zamanlı endeks yeniden oluşturma ve diğerleri arasında unicode desteği bulunur. Ücretsiz indirme düğmesine tıklayarak sitemizden GOM Media Player for PC çevrimdışı yükleyicisini indirebilirsiniz.

Ayrıca Mevcut: Download GOM Cam - Bir kerede videoyu düzenlemek için mümkün olan en eksiksiz kayıt programı!

Neden GOM Media Player kullanıyorsunuz?

Kapsamlı Dosya Desteği
GOM Media Player varsayılan olarak en popüler video formatlarını çalabilir: AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV ve daha fazlası!

Gelişmiş Özellikler
A-B tekrarı, ekran yakalama, ses yakalama, oynatma hız kontrolü ve video efektleri gibi çok çeşitli gelişmiş özelliklerle GOM Media Player, videolarınızı oynatmaktan çok daha fazlasını yapmanızı sağlar.

Özelleştirme
GOM Media Player'ın skinable arayüzü ve gelişmiş filtre kontrolleri, kullanıcıların deneyimlerini kendi ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebilmelerini sağlayan son derece özelleştirilebilir hale getirir. GOM Media Player web sitesinden yeni derileri ve logoları indirin!

Codec Finder
Bazı yaygın olmayan video türleri varsayılan olarak GOM Media Player tarafından desteklenmez. Bu videoları izlemeyi denediğinizde, GOM Media Player'ın Codec Finder hizmeti, eksik olduğunuzu arayacak ve sizi daha fazla okuyabileceğiniz ve / veya eksik kodekleri indirebileceğiniz bir yere yönlendirecektir.

Ayrıca Mevcut: Mac için GOM Media Player'ı İndirin