Windows için dünyanın en popüler Web tarayıcılarından biri

Firefox (32-bit)
Download Firefox 59.0.1 (32-bit)

 • En son versiyon:

  Firefox 59.0.1 (32-bit) SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Mozilla Organization / Firefox (32-bit)

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  Firefox Setup 59.0.1.exe

 • Detaylar:

  Firefox (32-bit) 2018 full offline installer setup for PC

Mozilla Firefox hızlı, tam özellikli Ücretsiz Web Tarayıcı. Firefox, pop-up engelleme, sekme tarama, entegre Google, Yahoo ve Bing araması, basitleştirilmiş gizlilik kontrolleri, daha fazla sayfayı başka bir tarayıcıdan ve size yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışan bir dizi ek özellikten daha fazlasını gösteren daha akıcı bir tarayıcı penceresi içerir. online zamanınızdan en iyi şekilde yararlanırsınız. Ücretsiz indirme düğmesine tıklayarak sitemizden PC çevrimdışı yükleyicisini Firefox indirebilirsiniz.

Firefox Quantum adında bir kaç sürümden ilki olan yeni Firefox'a göz atın, sevdiğiniz şeylere ve ihtiyacınız olan her şeye daha önce ihtiyacınız olan şeylere, yepyeni bir görünüme kavuşun.

Firefox Kuantum Özellikleri:

2x Daha Hızlı
Çılgın güçlü tarayıcı motoru mu? Kontrol. Sayfaların yüklenmesi için daha az beklemek? Ayrıca, kontrol edin. Henüz en iyi Firefox'u edinin.

Chrome'dan% 30 daha hafif
Daha az bellek kullanımı, bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için daha fazla yer demektir. Diğer programlarınız size teşekkür edecek.

Düzgün tarama
10 veya 1000'i açmış olsanız da, sekmeler arasında geçiş yapmak Firefox’un yeni ve duyarlı motoruyla her zamankinden daha hızlıdır.

Özel Tarama
Firefox, siz gezinirken geçmişinize göz atıp hatırlamadığınız sırada çevrimiçi izleyicileri engeller.

İzleme Koruması
Bazı reklamlar sizi çevrimiçi takip eden gizli izleyicilere sahiptir. Kaba. Biliyoruz. İşte bu yüzden güçlü aracımız onları soğuyor.

Daha Hızlı Sayfa Yükleme
Tarama sırasında dolaşan bazı reklamları ve komut dosyalarını engelleyerek, sayfalar% 44'e kadar daha hızlı yüklenir. Şimdi bu bir kazan-kazan.

Ekran görüntüleri
Komplike olmayan ekran görüntüleri. Doğrudan Firefox'tan alın ve paylaşın. Bu, artık bilgisayarınızda gizemli dosya adlarını aramak anlamına gelir.

Cep
Araç çubuğunda sağa doğru yerleşik, bu, daha sonra için en iyi kaydetme özelliğidir. Makalelerinizi, videolarınızı ve sayfalarınızı herhangi bir cihazda görüntüleyin.

Oyun ve VR
Yeni nesil oyun için tasarlanan Firefox, WASM ve WebVR için yerleşik bir desteğe sahip. Ek kurulum gerekmez!

Kütüphane
Zaman kazanın! Cep kaydetme, yer imleri, tarama geçmişi, ekran görüntüleri ve indirmeler gibi tüm favori içeriklerinizi tek bir yerde bulun.

Uzantılar
LastPass, uBlock Origin, Evernote ve daha fazlası gibi binlerce eklentiyle Firefox'u özelleştirin.

Temalar
Firefox'u ruh halinize göre yapın! Tema kategorilerimizden yeni bir görünüm seçin veya kendinizinkini yaratın.

Araç Çubuğu
Firefox'u ayarla. Kolay erişim için özellikleri araç çubuğunuzun içine ve dışına sürükleyip bırakın.

Cihazlarınızı senkronize edin
Şifreler, yer imleri ve daha fazlasına sorunsuz bir şekilde erişin. Ayrıca, masaüstü, mobil ve tablet arasındaki açık sekmeleri anında paylaşmak için Gönder Sekmeler özelliğini kullanın.

Not: Windows XP ve Windows Vista için Firefox desteği hala Firefox ESR (Genişletilmiş Destek Sürümü) aracılığıyla kullanılabilir. Windows XP veya Vista için Firefox'u indirin.

Ayrıca Mevcut: Mac için Firefox'u İndirin