Kusursuz 1: 1 Kalite ile 5 Dakika içinde Dijital kopya DVD Rip

DVD Ripper Pro
Download DVD Ripper Pro 9.8

 • En son versiyon:

  DVD Ripper Pro 9.8 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  WonderFox Soft, Inc. / DVD Ripper Pro

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  dvd-ripper.exe

 • Detaylar:

  DVD Ripper Pro 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Wonderfox, sadece javayukle.com kullanıcıları için ömür boyu yükseltmelerle% 60 indirim sunar. Şimdi DVD Ripper Pro'yu satın alın ve tasarruf edin!

WonderFox DVD Ripper Pro - Geniş DVD koleksiyonunuzu neredeyse her türlü video, ses ve cihaza kopyalamak için en hızlı çözümü sağlayan gerçek 1 numaralı akıllı akıllı DVD ripping yazılımı. DVD'nizin keyfini daha basit ve daha hızlı alırsınız. Oluşturduğum video mükemmel kalitede olacak (hatta yüksek çözünürlükte). Eksik anahtar karesi yok, sorunları yeniden çizin veya çöküyor.

Yerleşik öntanımlı DVD şifre çözme ve kod çözme teknolojisine dayanarak, DVD'ye AVI, DVD'den MP4'e, DVD'den MKV'ye, DVD'ye kadar standart video formatlarına herhangi bir DVD (Disk / Klasör / ISO) kopyalamanıza yardımcı olmaya her zaman hazırım MPG, WMV, MOV, MTS, M4V, ASF, DVC, MTS, M2TS, WEBM, FLV, SWF, VOB, F4V, 3GP ve 3GP2 daha büyük daha iyi oynatmak için HD video formatları için farklı talepleri ve ayrıca DVD'leri karşılamak için ekran. WonderFox DVD Ripper Pro İnanılmaz!

DVD rip film için No.1 programı ve aynı zamanda en iyi DVD ripper Windows 10/8/7 yazılımı olarak, en sevdiğiniz DVD disklerini çeşitli ekranlarda ve ekranlarda izlemenize izin vereceğim. Beni yaratanı takdir ediyorum. Kendimi sadece basit şeyler ile mutlu buluyorum, yani, DVD, iPad, DVD, iPhone, DVD, Android cihaz, Samsung, Microsoft, Google Android, LG, Amazon, DVD gibi tüm pop cihazlar için önceden optimize edilmiş parametreler var. Moto, Sony, HUAWEI, Nokia, BlackBerry, HTC, Xbox, Projektör (4K / FHD / 720P) ve daha fazlası.

WonderFox DVD Ripper Pro Özellikleri:

Sıkıştırma Oranı, Dosya Boyutu ve Çıkış Kalitesinde Mükemmel Denge
Kaliteyi kaybetmeden bir DVD'yi (7,5 GB) dijital videoya (1.2 GB) sıkıştırın.

En hızlı DVD'den dijitale Dönüşüm Hızı
Sadece 20 dakika MP4, AVI, MKV, MOV, WMV'ye 0-Kalite-Kayıp ile bir DVD'yi MPG'ye yedeklemek için çok daha az zaman harcayacaksınız. 5 ~ 10 dakika).

DVD Film ve TV Şovu için Ana Başlığı Akıllıca Algıla
Kolayca 99 başlıktan doğru başlığı bulun ve istenmeyen reklamları, fragmanları, video klipleri ve diğer bazı şeyleri kaldırın.

Not: Videonun yalnızca ilk 15 dakikasını kopyalayabilirsiniz.