Windows PC'niz için 1.000.000+ Sürücüyü Hızla Bulun ve Güncelleyin

Driver Booster Free
Download Driver Booster Free 5.2.0.688

 • En son versiyon:

  Driver Booster Free 5.2.0.688 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  IObit Lab / Driver Booster Free

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  driver_booster_setup.exe

 • Detaylar:

  Driver Booster Free 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Eski sürücüler, bilgisayarınızın performansını ciddi şekilde etkileyebilir ve sistem çökmelerine neden olabilir. IObit'in en gelişmiş sürücü güncelleme teknolojisi ile tasarlanan Driver Booster Free, eski sürücüleri otomatik olarak tarar ve tanımlar ve tek bir tıklamayla doğru güncellemeyi indirip yükler ve size zaman kazandırır. İşte sürücülerinizi otomatik olarak güncellemek için en iyi yazılım. Driver Booster, Windows 10, 8, 7, Vista ve XP için sürücüleri güncellemek için basit bir yol sağlar.

Dahası, bu sürücü güncelleyici, daha iyi oyun performansı için sürücüleri düzeltmek ve Geri Yükleme, Kaldırma ve Geri Alma özellikleriyle güncelleme güvenliğini artırarak daha iyi PC performansı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bilgisayarınızı gizli güvenlik açıklarından, donanım hatalarından, çakışmalardan ve sistem çökmelerinden korumak için doğru sürücü güncelleme aracıdır. Windows 10, 8, 7, Vista ve XP'de Hızlı ve Ücretsiz Güncelleme Sürücüleri! Sürücüler güncel tutmak için en güçlü sürücü güncelleyicisidir.

Sürücü güçlendirici ücretsiz özellikleri:

1.000.000+ Sürücüyü Güncelle
Uygun aygıt sürücüleri olmadan, bilgisayarınız normal çalışmayabilir. Ve Windows sisteminde sürücüleri güncellemek her zaman bir bummer. % 200 daha geniş bir veritabanı ile Driver Booster 5, 1.000.000'den fazla sürücünün güncellenmesini ve eksik / hatalı / güncel olmayan sürücü sorunlarını düzeltmeyi destekler. Intel sürücüyü / Realtek ethernet denetleyicisini / kablosuz lan / ağ / HD Ses Sürücülerini, Intel Audio / HD Graphics / WLAN / LAN / chipset / hızlı depolama teknolojisi / usb 3.0 sürücüleri, Nvidia sürücüleri ve Microsoft'un tüm önemli sürücü paketlerini kolayca güncelleyebilirsiniz.

Güvenli Sürücü Güncellemesi
Driver Booster 5 sadece WHQL testini geçen sürücüleri destekler. Sürücüleri indirirken sunucuyla bağlantınızı şifrelemek için HTTPS bağlantısı yeni kabul edildi. Daha yüksek bir bilgisayar güvenliği seviyesini garanti etmek için, Driver Booster 5 aynı zamanda kurulum ile ilgili bir sorun olduğunda sürücüyü kurmadan önce bir geri yükleme noktası oluşturur. Sürücü yedekleme, uyumlu sorunlarla karşılaştığınızda yardım etmek için de var.

Sluggish Gaming yok
Güncellenen grafik sürücüleri, özellikle yeni oyunlar için büyük performans geliştirmeleri sağlıyor. Sürücü Booster 5 ile daha akıcı bir akış ve medya düzenlemesi için daima en yeni grafik sürücülerini edinebilirsiniz. Ayrıca, Windows için Oyun Yazılımı 3.5, XML 6.0, Silverlight 5 ve Microsoft Visual C ++ 2017 Yeniden Dağıtılabilirleri gibi en popüler oyun bileşenleri oyun başlatma için bulunabilir. .

Otomatik İndirme, Yükleme ve Güncelleme
Sürücünün güncellenmesi her zaman çok maliyetlidir, bazen günlük işlerinizi bile etkiler. Driver Booster 5 otomatik servisini genişletti, otomatik indirme işleminin yanı sıra sistem boştayken otomatik yükleme ve güncelleme işlemlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece Driver Booster 5'in arka planda çalışmasına izin verin, güncel sürücülerle daha iyi pc performansından yararlanabilirsiniz.

Not: Demo ücretsiz sürümde sınırlı işlevsellik. Driver Booster Free, sürücü güncellemelerini gerçekleştirmenize izin verir ancak sadece Sürücü Booster Pro sürümünde bulunan bir dizi özellikten yoksundur.