Windows için henüz disk görüntüleme için en kişisel uygulama

DAEMON Tools Lite
Download DAEMON Tools Lite 10.8.0

 • En son versiyon:

  DAEMON Tools Lite 10.8.0 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Disc Soft Ltd / DAEMON Tools Lite

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  dtlite1080-0405.exe

 • MD5 Checksum:

  e273b58b154768fe46bac421d6b8562a

 • Detaylar:

  DAEMON Tools Lite 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

DAEMON Tools Lite, disk görüntüleme için sahip olması gereken özellikleri ve sanal cihazlar için çok çeşitli araçları bir araya getirir. Gerçekten ihtiyacınız olan ek pro özellikleri oluşturmak, depolamak, monte etmek ve yarı fiyatına bir Tam Paket araçları almak için ücretsiz bir uygulama seçebilirsiniz. Ücretsiz indirme düğmesine tıklayarak sitemizden DAEMON Tools for PC çevrimdışı yükleyicisini indirebilirsiniz.

Daemon Araçları Özellikleri:

Daemon Tools Lite 10 Eğer disk görüntü dosyaları bilinen tüm türleri mount sağlar ve 4 DT + SCSI + HDD cihazlara kadar taklit
görüntüleme araçları-olmalıdır. Optik disklerinizin görüntülerini oluşturmanıza ve iyi organize edilmiş bir katalog üzerinden erişmenize olanak tanır. Montaj: tüm popüler görüntü türleri oluşturun: MDX, MDS ve ISO dosyaları oluşturun ve en sevdiğiniz görüntüleri elinizde bulundurun.

Image Editor
DAEMON Tools Lite, sahip olduğunuz dosyalarla çalışmak ve optik disklerden, veri dosyalarından ve Ses CD'lerinden yeni görüntüler oluşturmak için idealdir.

Sanal HDD
DAEMON Tools Lite 10, verilerinizi depolamak ve korumak için bir yol seçmenize olanak tanıdığından dosyalarınız VHD yedeklemeleri ve TrueCrypt kapsayıcıları ile güvende. Üst düzey korumanın yanı sıra, bugüne kadarki en iyi PC performansını elde etmek için bir RAM diski ekleyebilirsiniz.

Disc Burn
Yazılıma ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda. Görüntüleri, verileri ve ses dosyalarını optik ortama yazın; diskleri silin ve bunları anında kopyalayın.

Önyüklenebilir USB
USB çubukları, kesinlikle sahip olduğunuz hızlı, dayanıklı, kompakt, tekrar kullanılabilir ve modern ortamlardır. Neden işletim sistemi yükleyicisini veya özel verileri depolamak için USB kullanmıyorsunuz? DAEMON Tools Lite Ücretsiz Windows PC için Son Sürüm İndir. DAEMON Tools'un tam çevrimdışı kurulum yükleyicisidir.

iSCSI Başlatıcı
iSCSI protokolü, en uzun mesafeleri bile daha yakın yapar. ISCSI Hedeflerine bağlanın ve uzak görüntüleri yerel olanlar olarak kullanın.

Gelişmiş Montaj
Disk görüntülerini ve VHD'leri takarken pro seçeneklerini ayarlayarak DAEMON Tools Lite ile ileri seviyeye geçin.

Sınırsız Cihazlar
Aynı anda 4'ten fazla sürücüyü kullanmak ister misiniz? Sanal cihazların sayısını en üst düzeye çıkarın ve ihtiyacınız olan çok sayıda görüntüyü bağlayın.

Sanal Brülör
Fiziksel sürücülerin yıpranma ve yıpranmasını en aza indirin ve Yazılabilir Sanal Aygıtlı diskler yerine görüntüleri yakarak zamandan tasarruf edin.

Not: Ücretsiz araçlara sahip olmalısınız. Ortak teklifler dahildir. Sınırlı destek.

Ayrıca Mevcut: Mac için DAEMON Araçları İndirin