Sanal özel ağ üzerinden güvenli ve anonim bir şekilde gezinmek kolay

CyberGhost VPN
Download CyberGhost VPN 6.5.0.3180

 • En son versiyon:

  CyberGhost VPN 6.5.0.3180 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  CyberGhost S.R.L. / CyberGhost VPN

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  CyberGhost_6.5.0.3180.exe

 • Detaylar:

  CyberGhost VPN 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

CyberGhost VPN çevrimiçi gizliliğinizi korumak, anonim olarak gezinmek ve engellenen veya sansürlenmiş içeriğe erişmek için hızlı, basit ve etkili bir yoldur. Tüm dünyada ve 10 milyonu aşkın kullanıcı üzerinde bulunan 800'ün üzerinde sunucu ile, tek bir tuşa basarak maksimum güvenlik ve anonimlik sunar. CyberGhost VPN, sizi takip etmemekte ya da faaliyetinizin herhangi bir kaydını tutmaz, DNS sızıntısı koruması sunar, sörf davranışınızı izleyen ve internet öldürme anahtarı aracılığıyla size güvenilmez bir güvenlik sağlayan sosyal medya çerezlerini ve çerezleri engeller: VPN bağlantınız düşerse, tüm Sızıntıyı önlemek için trafik güvenli bir şekilde bloke edilir. CyberGhost VPN Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu İndirin!

İnternet ilk olarak herkesin fikirlerini ifade edebileceği ve anonim kalarak bilgiye sınırsız erişime sahip olduğu bir ortam olarak yaratıldı. Ve CyberGhost bu şekilde kalması gerektiğine inanıyor!

Gizlilik
CyberGhost VPN IP'nizi gizler ve sizin seçtiğiniz bir seçenekle değiştirir. Bu sayede anonim olarak gezinirsiniz.

Güvenlik
CyberGhost bağlantınızı şifreler ve günlük tutmaz, böylece verilerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Özgürlük
CyberGhost VPN ile dünyanın her yerinden sansürlenmiş veya coğrafi kısıtlanmış içeriğe erişebilirsiniz. CyberGhost VPN Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu İndirin!

Not: Ücretsiz sürüm kullanıcıları sunucu konumunu seçemez. Premium veya Premium Plus'a yükseltmek, 30 ülkede 600 sunucu arasında seçim yapmanıza ve birden fazla bilgisayar ve telefon üzerinde kullanılmasına izin verir. .NET Framework gerektirir.

Ayrıca Mevcut: Mac için CyberGhost VPN'i İndirin