Sisteminizi temiz ve optimize etmek için kayıt defteri ve önemsiz temizleme aracı

CCleaner
Download CCleaner 5.41

 • En son versiyon:

  CCleaner 5.41 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Piriform / CCleaner

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  ccsetup541.exe

 • Detaylar:

  CCleaner 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

CCleaner, Windows PC için ücretsiz bir sistem optimizasyonu, gizlilik ve temizlik aracıdır. Kullanılmayan dosyaları sisteminizden kaldırır ve Windows'un daha hızlı çalışmasını ve değerli sabit disk alanını boşaltmasını sağlar. İnternet geçmişiniz gibi çevrimiçi etkinliklerinizin izlerini de temizler. Ayrıca, tam özellikli bir kayıt defteri temizleyici içerir. CCleaner, geçici dosyaları temizleyin, bilgisayarınızı dünyanın en iyi PC Temizleyicisi ile optimize edin ve hızlandırın. Ücretsiz indirme düğmesine tıklayarak sitemizden PC yükleyicisi için CCleaner'ı indirebilirsiniz.

CCleaner'ı sadece 24,95 $ 'lık Profesyonel Sürüm'e yükseltin!

CCleaner Özellikleri:

Ödüllü PC Optimizasyonu
Milyonlarca kişi tarafından güvenilen ve eleştirmenlerce beğenilen. CCleaner'in dünyanın en popüler PC optimizasyon aracı olmasının bir nedeni var! Kullanımı kolay, tek tıklamayla temizleme, yeni başlayanlar bilgisayarlarını saniyeler içinde optimize edebilir ve güç kullanıcıları için gelişmiş özelliklerle doludur.

Daha Hızlı Bilgisayar
Bilgisayarınız yavaş çalışıyor mu? Yaşlandıkça, kullanılmayan dosyaları ve sabit sürücü alanını kaplayan ayarları daha yavaş ve yavaş hale getirir. CCleaner bu dosyaları temizler ve anında daha hızlı hale getirir.

Daha Güvenli Tarama
Reklamverenler ve web siteleri davranışlarınızı çevrimiçi olarak bilgisayarınızda bulunan çerezlerle izler. CCleaner, tarayıcınızın arama geçmişini ve çerezlerini siler, böylece yaptığınız her internet taraması gizli kalır ve kimliğiniz anonim kalır.

Daha az Hatalar ve Çökmeler
Zamanla, kayıtlarınız, çökmelere neden olan hatalarla ve bozuk ayarlarla karışabilir. CCleaner’ın patentli kayıt defteri temizleyicisi, bilgisayarınızı daha kararlı hale getirmek için bu dağınıklığı temizler.

Daha Hızlı Başlatma
Bilgisayarınız başlatıldığında birçok program arka planda sessizce çalışır. CCleaner, çalışmanıza yardımcı olur veya gereksiz programları devre dışı bırakarak daha hızlı oynar.

Ayrıca Mevcut: Mac için CCleaner'ı İndirin