Bir video pro olmak zorunda kalmadan daha profesyonel videolar oluşturun

Camtasia Studio
Download Camtasia Studio 9.1.2 Build 3011 (64-bit)

 • En son versiyon:

  Camtasia Studio 9.1.2 Build 3011 (64-bit) SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  TechSmith Corporation / Camtasia Studio

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  camtasia.exe

 • Detaylar:

  Camtasia Studio 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Güçlü, ama kullanımı kolay bir ekran kaydedici olan Camtasia Studio, video pro'su olmak zorunda kalmadan profesyonel videolar oluşturmanıza yardımcı olur. Ekran hareketlerinizi ve eylemlerinizi kolayca kaydedin veya bir HD videosu bir kameradan veya başka bir kaynaktan alın. Hem Mac hem de Windows platformlarındaki içeriği özelleştirin ve düzenleyin; videolarınızı neredeyse tüm cihazlarda görüntüleyenlerle paylaşın. Windows için Camtasia Studio Çevrimdışı Installer Kurulumunu indirin.

Fikirlerinizi gösterin, kelimeyi yayınlayın veya bilgileri bir videoyla paylaşın. Hızlı video demolarından kapsamlı video projelerine kadar, Camtasia Studio, işi tamamlamak için ihtiyacınız olan harika video içeriğini oluşturmak için tüm düzenleme araçlarına sahiptir. Web kameranızı veya ekranınızı hızlı bir şekilde kaydedin, görüntüleyenlerinize çeşitli efektlerle katılın ve videolarınızı herkesle, her yerde kolayca paylaşın.

Camtasia Stüdyo Özellikleri:

Çarpıcı video efektleri
Metninizi, resimlerinizi veya simgelerinizi canlandırmak için mükemmel şekilde tasarlanmış Davranışları uygulayın. Profesyonel bir video editörü olmadan net, parlak bir görünüm elde edin.

Sürükle ve bırak düzenleme
Ne görüyorsanız ne elde edersiniz. Videonuzdaki her efekt ve öğe doğrudan önizleme penceresinde bırakılabilir ve düzenlenebilir. Her boyutta net video için güzel 4K'ya kadar çözünürlüklerde düzenleyebilirsiniz.

Olağanüstü performans
Camtasia, 64 bit performans ile bilgisayarınızın işlemcisinden tam olarak yararlanır. En karmaşık projelerinizde bile hızlı oluşturma süreleri ve gelişmiş kararlılık elde edersiniz. Windows için Camtasia Studio Çevrimdışı Installer Kurulumunu indirin.

Animasyonlu arka planlar
Baştan itibaren dikkat çeken çeşitli arka planlara erişebileceksiniz.

Müzik parçaları
Videonuzun ruh halini ayarlamak için müzik kullanın. Tüm parçalar telif ücretsiz ve YouTube ve Vimeo'da kullanmak için güvenlidir.

Simgeler
Yüzlerce ikon arasından seçim yapın ya da bilgisayarınızdan kendi düzlüğünüzü getirin.

Hareketli grafikler
Daha düşük üçte birlik, giriş slaytları ve daha fazlasını elde edin, böylece hızlıca başlayabilir ve harika görünebilirsiniz.

Not: 30 günlük deneme sürümü. .NET Framework gerektirir.

Ayrıca Mevcut: Mac için Camtasia Studio'yu indirin