PC'nizi yavaşlatmadan virüslere ve casus yazılımlara karşı koruma

Bitdefender Antivirus Plus (32-bit)
 • En son versiyon:

  Bitdefender Antivirus Plus 2018 Build 22.0.19.242 (32-bit) SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  BitDefender / Bitdefender Antivirus Plus (32-bit)

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  bitdefender_antivirus.exe

 • Detaylar:

  Bitdefender Antivirus Plus (32-bit) 2018 full offline installer setup for PC

Bitdefender Antivirus Plus, AV-TEST Best Protection tarafından üç yıl boyunca verilen teknoloji ve sistem hızı için En İyi Performans ile teknolojiyi geliştirmektedir. Kullanımı son derece kolaydır. Çalışırken, oynarken veya film izlediğinizde algılar ve uygulamaların sisteminizi açmasını veya yavaşlatmasını engeller.

OneClick Optimizer, sabit disk alanını boşaltır ve kayıt defteri onarımlarını ve gizlilik temizliğini gerçekleştirir. Rakipsiz antimalware koruması üzerine, Bitdefender Antivirus Plus online bankacılık ve Bitdefender Safepay ile alışveriş, benzersiz, güvenli bir tarayıcı korur. Ayrıca, Bitdefender Cüzdanınızdan kredi kartı bilgilerini otomatik olarak tamamlayarak satın alma işlemini kısaltır. Windows 10 uyumlu!

Bitdefender Antivirus Plus Özellikleri:

Tam Veri Koruması
Bitdefender’in güçlü teknolojileri bugün bile en tehlikeli e-tehditleri bile ortadan kaldırıyor. Bitdefender, geleneksel virüslerden, solucanlardan ve Truva atlarından fidye yazılımlarına, sıfır-gün istismarlarına, rootkit'lere ve casus yazılımlara kadar her şeyi engeller.

Aktif Tehdit Kontrolü
Aktif programları sürekli izleyerek ve şüpheli faaliyetleri etiketleyerek ek bir koruyucu katman olarak hareket eden davranışsal algılama teknolojisi.

Ransomware Koruması
Bitdefender kişisel dosyalarınızda şifreli ve fidye gerektiren yeni veya bilinmeyen tüm fidye yazılımlarını engeller. Korunmak istediğiniz alanları seçebilirsiniz.

Bitdefender Photon ™
PC'nize yavaş yavaş kalıplayarak saatlerce hız ve performansı gözle görünür bir şekilde geliştiren yenilikçi, özel teknoloji.

Bulut Entegrasyonu
Bitdefender Antivirus Plus 2016, cihazınızın performansını zorlamadan Buluttaki tüm olası taramayı çalıştırır. Yalnızca verilerinizin imzası taranır, hiçbir dosya yüklenmez veya saklanmaz.

Oyun, Film, İş Modları
Bitdefender Antivirus Plus 2016, faaliyetlerinize odaklanmanızı sağlar. Bir filmi oynatırken, çalışırken veya izlediğinizde ve geçici olarak pencereleri kapattığınızı, görsel ayarları değiştirdiğini ve gereksiz arka plan programlarını duraklattığınızı algılar.

Bitdefender Autopilot ™
Sizden hiçbir giriş yapmadan optimum güvenlikle ilgili kararlar vererek sorunsuz bir deneyim sunar. Bu, pop-up'lar, uyarı yok, yapılandırılacak hiçbir şey yok demektir.

Hızlı ve Güvenli Ödemeler
Bir ödeme sayfasında olduğunuz her seferde, Bitdefender’ın Password Manager otomatik olarak ödeme detay sayfasında kimlik bilgilerini girer.

Hızlı Güvenlik Açığı Tarayıcısı
Tek bir tıklamayla, güvenlik açığı tarayıcısı, güncel olmayan ve güvenlik açığı bulunan yazılımları, Windows güvenlik düzeltme eklerini ve potansiyel olarak güvenli olmayan sistem ayarlarını otomatik olarak uyarır.

Not: 30 günlük deneme sürümü.

Ayrıca Mevcut: Mac için BitDefender'ı İndirin