Herhangi bir cihazda yeni bir toplantı deneyimi için Amazon Chime'ı deneyin!

Amazon Chime
Download Chime 4.13.8659

 • En son versiyon:

  Chime 4.13.8659 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 10 64-bit

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Amazon Inc / Amazon Chime

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  Chime.4.13.8659.exe

 • Detaylar:

  Amazon Chime 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Amazon Chime, çevrimiçi toplantıları güvenebileceğiniz güvenli, kullanımı kolay bir uygulama ile değiştiren bir iletişim servisidir. Amazon Chime cihazlarınız arasında sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece bağlı kalabilirsiniz. Amazon Chime'ı çevrimiçi toplantılar, video konferanslar, çağrılar, sohbet ve kuruluşunuzun içinde ve dışında içerik paylaşmak için kullanabilirsiniz. Amazon Chime, her yerden üretken bir şekilde çalışmanızı sağlar.

Amazon Chime ile çevrimiçi toplantılarınızı zahmetsiz hale getirin. Toplantılar zamanında başlar ve katılmaları kolaydır. Toplantılar sizi arar ve tek bir dokunuşla veya tıkladığınızda, katılımcılara geç kaldığınızı bildirebilir veya bilgilendirebilirsiniz. Görsel bir liste, toplantıda kimin olduğunu ve kimin geç kalacağını ve kimsenin arka plan gürültüsünü kapatmasına izin verdiğini gösterir. Düşürülürse Amazon Chime otomatik olarak yeniden bağlanır. Kristal netliğinde ses ve HD video, tartışmaya odaklanmanızı sağlar.

Android, iOS, Mac ve Windows için kullanılabilen zengin, kullanımı kolay bir uygulama ile toplantılarınızı istediğiniz yere götürün. Toplantılar ve sohbetler her zaman senkronize edilir, herhangi bir cihazdan toplantılara katılabilir ve istediğiniz zaman cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz - bir toplantının ortasında bile.

Kuruluşunuzun içinde ve dışında çevrimiçi toplantılar, video konferans, sohbet, ekran paylaşımı ve dosya paylaşımı yapmak için tek bir uygulama kullanın. İşbirliği yapılacak uygulamalar arasında geçiş yapmanız gerekmez. Anında sohbet yoluyla bir aramaya gidin, ekranınızı paylaşın ve hatta aynı uygulamada basit bir tıklama veya dokunma ile daha fazla kişiyi davet edin.

Amazon Chime ile, güvenli bir şekilde iletişim kurduğunuzdan emin olabilirsiniz. Tüm iletişiminiz şifrelenir, sohbet geçmişiniz asla cihazlarınızda saklanmaz ve katılımcıların kim olduğunu doğrulamak için toplantılarınızı kısıtlayabilirsiniz. Ayrıca, Amazon Chime şirketinizin giriş politikalarına uymak için ayarlanabilir. Amazon Chime, güvenlik en yüksek önceliğe sahip olan Amazon Web Services tarafından sunulan bir hizmettir.

Not: Amazon Chime Pro, kredi kartı gerekmeden 30 gün boyunca denemekte serbesttir. 30 gün sonra, Amazon Chime Basic'i istediğiniz kadar ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz veya bir Amazon Chime aboneliği satın alabilirsiniz.