AdwCleaner istenmeyen Araç Çubukları ve Sayfa Korsanları'nı kaldırabilir

AdwCleaner
Download AdwCleaner 7.0.8.0

 • En son versiyon:

  AdwCleaner 7.0.8.0 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows 7 64 / Windows 8 64 / Windows 10 64

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Malwarebytes Corp / AdwCleaner

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  adwcleaner_7.0.8.0.exe

 • MD5 Checksum:

  53024887a726f80fd97af715d3a26ad6

 • Detaylar:

  AdwCleaner 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

AdwCleaner, Adware, Araç Çubukları, Potansiyel Olarak İstenmeyen Programları (PUP) ve tarayıcı Hijacker'ları bilgisayarınızdan arayan ve silen bir programdır. AdwCleaner'ı kullanarak, bilgisayarınızda daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve web'e göz atarken bu tür programların çoğunu kolayca kaldırabilirsiniz. AdwCleaner, bilgisayarınızı istenmeyen programlardan ve kötü amaçlı yazılımlardan kurtarır! AdwCleaner Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu indirin. Artık adware ve diğer istenmeyen programları kaldırır!

PC'niz çalışıyor mu? Reklam yazılımı, potansiyel olarak istenmeyen programlar (PUP) veya bir tarayıcı hijacker ile karıştırılabilir. Malwarebytes AdwCleaner, bilgisayarınızın performansını yavaşlatan ve engelleyen iğrenç programları kaldırır.

AdwCleaner hedeflerinin hedeflediği program türleri genellikle web'den indirdiğiniz ücretsiz programlarla paketlenir. Çoğu durumda, bir programı indirip yüklediğinizde, yükleme, bu programların indirdiğiniz programla birlikte yükleneceğini belirtir. Özel yükleme yapmadığınız sürece, bu istenmeyen programlar otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenir; böylece fazladan bir tarayıcı araç çubuğu, reklam yazılımı ve diğer istenmeyen programlar bulunur. AdwCleaner Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu indirin. AdwCleaner, bu tür programları aramak ve kaldırmak için tasarlanmıştır. AdwCleaner, bilgisayarınızı istenmeyen programlardan ve kötü amaçlı yazılımlardan kurtarır.

Adware nedir
adware istenmeyen reklamlar gösteren bir yazılımdır. Ayrıca, pop-up pencerelerde veya bilgisayarınızda veya tarayıcınızdaki bir araç çubuğunda görünen reklamlarla desteklenen ücretsiz bir yazılım türü olabilir. Çoğu reklam yazılımı can sıkıcı ama güvenli. Ancak bazıları kişisel bilgilerinizi toplamak, ziyaret ettiğiniz web sitelerini izlemek ve hatta tuş vuruşlarınızı kaydetmek için kullanılır.

Adware nereden geliyor
Sadece casus yazılımlar gibi, adware genellikle ücretsiz bir yazılım içine inşa edilmiştir, ancak bir güvenlik deliği üzerinden tarayıcınıza veya işletim sisteminize de yüklenebilir.

Reklam yazılımı nasıl fark edilir?
Cihazınız, daha önce görmediğiniz uygulamalarda reklamları görmeye başlarsanız muhtemelen reklam yazılımlarıyla bulaşır. Pop-up'lar, Internet'e göz atarken bile bilgisayarınızın masaüstünde de görünebilir. Ayrıca, tarayıcınızın ana sayfası değişmiş olabilir. Cihazınızın enfekte olup olmadığını kontrol etmek için bir reklam yazılımı tarayıcısı (tüm reklam yazılımı kaldırma araçlarında bulunur) kullanabilirsiniz.

Adware nasıl engellenir
Bir adware temizleyici ile bir antivirüs kullanın. Tarayıcınızın, işletim sisteminizin ve yazılımınızın en son güncellemelere ve güvenlik yamalarına sahip olduğundan emin olun. İnternet'i kullanırken güvenlik duvarını açın. Windows PC için şimdi AdwCleaner indirin!

Not: Programın yüklemeye ihtiyacı yoktur, AdwCleaner taşınabilir sürüm programıdır.