En iyi performans için Kayıt Defterinizi, sisteminizi ve Internet'inizi artırır

Advanced SystemCare Free
Download Advanced SystemCare Free 11.2.0.212

 • En son versiyon:

  Advanced SystemCare Free 11.2.0.212 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  IObit Lab / Advanced SystemCare Free

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  advanced-systemcare-setup.exe

 • Detaylar:

  Advanced SystemCare Free 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

Advanced SystemCare Free, bilgisayarınızı korumak, onarmak, temizlemek, optimize etmek ve sonuçta hızlandırmak için tek tıklamayla yaklaşıyor. Dünya çapında 250'den fazla MILLION yüklemesiyle, bu harika, ödüllü Sistem Tamircisi, bilgisayarınızın yeni bir bilgisayar gibi çalışmasını sağlamak için bilgisayarınızın "sahip olması gereken" bir araçtır. Adware, casus yazılım veya virüs olmadan kullanımı ve% 100 güvenli kullanımı kolaydır.

Gelişmiş SystemCare Free ile kullanıcıların çevrimiçi gizliliğini daha iyi korumak için, tarayıcı bir kez kapatıldığında ve zararlı eklentinin saldırılarına karşı koruma ve saldırıya karşı otomatik olarak gizlilik izlerini otomatik olarak temizleyerek izlemeye karşı hızlı erişimi sağlamak için tasarlanan "Koru" sekmesi eklenir. / Bu sekmede Tarayıcı Anti-Takip ve Eklenti / Araç Çubuğu Temizleyici tarafından araç çubuğu.

Yeni Performans Monitörü - Bu hafif ancak güçlü masaüstü monitörü, saniyeler içinde çalışan PC'leri pürüzsüz hale getirmek için tek bir tıklama ile belleği serbest bırakabilir. Araç Kutusu her zaman, yeni Başlangıç ​​Yöneticisi gibi, gereksiz Başlangıç ​​ve Servis'i optimize ederek sistem başlangıç ​​zamanını belirgin bir şekilde azaltmak için 1 tıklama çözümü gibi etkili araçlar sunar. Eski ve yavaş PC'lerin çoğunda onları yavaşlatmak için birçok sorun olabilir. PC çevrimdışı kurucu için Advanced SystemCare ile donatılmış olan PC'niz hatasız ve her zamankinden daha yumuşak kalacaktır.

Gelişmiş SystemCare Ücretsiz Özellikler:

% 300 Daha Hızlı Bilgisayar için Optimize Edin
Bilgisayarınız yaşlandıkça çeşitli problemlere sahip olacak ve bu da Advanced SystemCare 10'un yardım sunabileceği yer. All-in-one özelliğinin yanı sıra, Advanced SystemCare, Windows tabanlı PC'leriniz için en iyi PC temizleyici ve kayıt defteri temizleme yardımcı programıdır. Bu sayede kullanıcılar her türlü gereksiz dosyaları temizleyebilir, özel bilgileri temizleyebilir ve daha hızlı ve daha temiz PC’ye sahip olmak için internet hızını artırabilirler. Dahası, Advanced SystemCare 10'un yeni Başlangıç ​​Optimizasyon modülü, başlangıç ​​öğelerini hızlı bir şekilde tarayabilir ve kullanıcıların başlangıç ​​zamanını artırmak için gereksiz olanları devre dışı bırakmasını sağlayabilir. Yavaş PC'den kurtulmak için şimdi indirin!

Gerçek Zamanlı RAM, CPU ve Diskleri İzleme
Kullanıcılar, kabul edildikten sonra Performans İzleyicisi'nden yüksek derecede bahseder. İşlevlerini genişletmek ve kullanıcılara daha iyi hizmet vermek için Yeni Kaynak Yöneticisi eklenmiştir. Kaynak Yöneticisi aracılığıyla, kullanıcı bilgisayarlarının RAM, CPU ve Disk koşullarını gerçek zamanlı olarak izleyemez, aynı zamanda daha fazla alan bırakmak ve PC'nin pürüzsüz ve hızlı çalışmasını sağlamak için birden fazla görevi hızlı bir şekilde sonlandırabilir.

Daha Güvenli Tarama ve Daha Hızlı Bilgisayar
Hepsi bir arada bir PC optimizasyon programı olan Advanced SystemCare 10, kullanıcıların bilgisayarlarını ve sörf güvenliğini kesinlikle koruyabilir. Geliştirilmiş Sistem Güçlendirmesi, gelişmiş ana sayfa koruması ve genişletilmiş casus yazılım algılama veritabanı ile birlikte, daha iyi bir sörf koruması için Gelişmiş SystemCare 10 benimsenen reklamların kaldırılması özelliği. Kullanıcılar bu özelliği etkinleştirirken çeşitli çevrimiçi tehditlere ve web sayfalarında can sıkıcı pop-up reklamlara gerek kalmadan güvenli ve sorunsuz bir sörf deneyimi yaşayabilir ve üç ana tarayıcı: IE, Chrome ve Firefox desteklenir.

Yeni FaceID ile Capture Intruder
Bilgisayarınızla kamera bulunan kullanıcılar, Advanced SystemCare 10'un bu inanılmaz yüz tanıma özelliğinin keyfini çıkarabilir. Bu yeni özellik sayesinde, Advanced SystemCare 10, PC'nize gizlice girerek veya bilgisayarınıza Kişisel bilgilerinizi ve önemli dosyalarınızı çalın. Kullanıcıların sadece ilk önce kendi yüz modelinizi kurması gerekiyor, Gelişmiş SystemCare 10 otomatik olarak davetsizlerin görüntüsünü arka planda otomatik olarak yakalayacaktır.