Efsanevi anti-spyware ile ücretsiz ve hızlı antivirüs!

Adaware Antivirus Free
Download Ad-Aware 2007 7.0.2.5

 • En son versiyon:

  Adaware Antivirus Free 12.3.909.11573

 • Gereksinimler:

  Windows (All Versions)

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Lavasoft / Adaware Antivirus Free

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  aaw2007.exe

 • MD5 Checksum:

  c8e73a79c42a3e5cbed970f53e324ff4

Lavasoft gelen Adaware Antivirus Ücretsiz internet tehditlerine karşı çekirdek koruma sağlar. Güvenli Tarama için gerçek zamanlı antivirüs ve anti-spyware motorları, rootkit koruması, indirme koruması ve web filtrelere sahip olan ürün, kendinizi çevrimiçi korumanızı sağlar. Adaware Antivirus Free, anti-spyware için geleneksel antivirüs korumasıyla birlikte Lavasoft'un öncü teknolojisini birleştiren eksiksiz bir anti-malware koruma sağlar. Adaware Antivirus, bilgisayarınızı çevrimiçi tehditlere karşı korur, böylece sizin için önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz - arkadaşlarınızla bağlantı kurmak, e-postaları kontrol etmek ve video izlemek.

Adaware Antivirus Free Özellikleri:

Gerçek Zamanlı Koruma
Gerçek Zamanli Koruma, çalisirken veya çalistiginizda bilgisayarinizi korumak için arka planda çalisir ve potansiyel kötü amaçli etkinlikler için dosyalari tarar. Yerleşik akıllı tarama teknolojisi, önceden taranan dosyaları sistem kaynaklarını korumak için daha az sıklıkta denetler.

Aktif Virüs Kontrolü
Aktif Virüs Kontrolü özelliği, kötü amaçlı işlemleri gerçek zamanlı olarak tarar ve önler. Olası kötü amaçlı yazılım etkinliklerini tanımlamak için uygulama düzeyindeki işlemlerin eylemlerini izler.

E-posta Koruması
E-posta Koruması özelliği, Microsoft Outlook gibi masaüstü e-posta istemcileri kullanan ve e-postaları yerel bilgisayarlarında depolayan kullanıcılar içindir. Bu özellik, tüm gelen ve giden e-postaları tarar ve kötü amaçlı yazılımlar tarafından tehlikeye atılmadıklarını ve kullanıcıları buna göre koruduğunu, kötü amaçlı ekleri bilgisayarınıza bulaşma şansına sahip olmadan önce günlüğe yazıp silmelerini sağlar. Ayrıca, bu özellik spam iletilerini kullanıcılarına da bildirir. E-posta Koruması özelliği etkinleştirildiğinde, e-postalar, adaware antivirüs tarafından tarandıklarını belirten bir altbilgi ile işaretlenir.

Web Koruması
Web Koruması özelliği, ziyaret etmeye çalıştığınız sitenin kimlik avı yapmasından veya kötü amaçlı yazılım dağıtılmasından şüpheleniliyorsa sizi uyarır. Bu, web tarayıcınızın yerleşik savunmalarının ötesinde ek bir koruma katmanı sağlar. Web Koruması özelliği, en yeni çevrimiçi tehditlere karşı güncel koruma sağlamak için en yeni kimlik avı ve kötü amaçlı yazılım bağlantıları için çoklu veritabanlarına başvurur.

Ağ Koruması
Ağ Koruması, bilgisayar korsanlarının ev ağınıza sızmasını ve dosyalarınıza erişmesini engelleyen bir güvenlik duvarı sağlar. Varsayılan Ağ Koruması modu, ev ağınıza sızmak için potansiyel giriş noktaları olan bağlantı noktalarını kapatır. Ek seçenekler, adaware antivirüsünün kötü amaçlı programlar tarafından yapılan değişiklikler için ağınızdaki tüm süreç değişikliklerini ve bağdaştırıcıları izlemesine izin verir. İsteğe bağlı bir gizlilik modu, PC'nizin ağında görünmez olmasını sağlar.

Ebeveyn Denetimi
Ebeveyn Denetimi, ebeveynlerin çevrimiçi içeriği, çocuğun yaşlarına ve benzersiz gereksinimlerine göre filtrelemesini sağlayan Web Koruması özelliğinin bir uzantısıdır. Ebeveynler, çocuklarının yaş aralığına göre önceden belirlenmiş yasaklı web sitelerini kullanmasına izin veren kategorize edilmiş bir listeye başvurabilir. Alternatif olarak, ebeveynler özel bir filtreyi engellemek ve başlatmak için kendi web sitesi kategorilerini oluşturabilir.

Not: Demo sürümünde sınırlı işlevsellik.