Dünyanın en popüler PC versiyonu PC için

3DMark Basic Edition
Download 3DMark 2.4.4264

 • En son versiyon:

  3DMark 2.4.4264 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Futuremark / 3DMark Basic Edition

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  3DMark-v2-4-4264.zip

 • MD5 Checksum:

  209184a3a835c02e35ce40f3d15671bb

 • Detaylar:

  3DMark Basic Edition 2018 full offline installer setup for PC

3DMark, milyonlarca insanın, yüzlerce donanım inceleme sitesinin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinin çoğunun kullandığı popüler bir oyun performansıdır.

3DMark, PC'nizi ve mobil cihazlarınızı tek bir uygulamada karşılaştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. İster masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda veya tabletlerde oyun oynuyor olun, 3DMark donanımınız için tasarlanmış bir ölçüte sahiptir.

3DMark Basic Edition, yedi karşılaştırma testi içerir:

Time Spy (YENİ), Windows 10 çalıştıran yüksek performanslı oyun PC'leri için bir DirectX 12 benchmark testidir. Asenkronize bilgi işlem, açık çoklu adaptör ve çoklu- gibi yeni özellikleri desteklemek için sıfırdan geliştirilmiş DirectX 12 motoru ile Threading, Time Spy, DirectX 12 performansını test etmek için ideal bir kriterdir. Windows 10 için DirectX 12 karşılaştırması. 2560 × 1440 çözünürlükte işleme. Bir Demo, Grafik testleri ve bir CPU testi içerir. Windows için 3DMark Son Sürümünü İndirin!

Fire Strike, günümüzün yüksek performanslı oyun PC'leri için tasarlanmış bir DirectX 11 benchmarkıdır. En son grafik kartları için bile çok zorlu. Kare hızınız düşükse, bunun yerine Sky Diver kullanın.

Sky Diver, oyun dizüstüleri ve orta sınıf PC'ler için bir DirectX 11 standardıdır. Ana grafik kartları, mobil GPU'lar veya entegre grafikler ile sistemleri kıyaslamak için kullanın. Daha zorlu Fire Strike testinde tek haneli kare hızlarından daha fazlasını elde edemeyen sistemler için özellikle uygundur.

Cloud Gate, Windows dizüstü bilgisayarları ve tümleşik grafiklere sahip tipik ev bilgisayarları için tasarlanmıştır. Bu kıyaslama, DirectX 10 uyumlu donanımı test etmek için Direct3D özellik seviyesi 10 ile sınırlı bir DirectX 11 motoru kullanıyor. Windows için 3DMark Son Sürümünü İndirin!

Buz Fırtınası Extreme, düşük maliyetli akıllı telefonlar ve tabletler için bir çapraz platformdur.

Buz Fırtınası mobil cihazlar için bir çapraz platformdur.

Ice Storm Unlimited, mobil cihazlar için bir offscreen testidir.

Not: Kayıtlı olmayan sürümde sınırlı işlevsellik.