Güvenliğinden Daha Fazlası, PC'nizi Her Şeye Giden Ücretsiz Aydınlatmak!

360 Total Security
Download 360 Total Security 9.6.0.1283

 • En son versiyon:

  360 Total Security 9.6.0.1283 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Qihu 360 Software Co / 360 Total Security

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  360TS_Setup_9.6.0.1283.exe

 • Detaylar:

  360 Total Security 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

360 Total Security, virüslere ve diğer yeni tehdit türlerine karşı koruma sağlamanızı sağlar. Çevrimiçi alışveriş yaparken, dosya indirirken, web sayfanıza göz atarken, 360 Total Security sizi her an siber suçlardan korur. Ayrıca, bilgisayarınızı en iyi durumda tutmak için tek tıklamayla temizleme özelliğini gerçekleştirebilirsiniz. 360 Toplam Güvenlik Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu İndirin!

 • 540 milyondan fazla kişi tarafından seçilen ücretsiz antivirüs yazılımı.
 • Daha fazla alan, hız ve güvenlik elde etmek için tek tıkla.
 • Herkes için kullanımı kolay Kullanıcı Arabirimi.
 • Gerçek Zamanlı Koruma, bilgisayarınıza ulaşmadan önce virüs ve zararlı yazılımları durdurur.

PC'niz iyi durumda mı?
Tam Kontrol, size en gelişmiş virüs tespit ve koruma yeteneklerini sunmak için ödül kazanan antivirüs motorlarını entegre eder. Bu motorlar şunları içerir: 360 Cloud Scan Engine, 360 QVMII AI Engine, Avira, Bitdefender.

Dijital hayatınız yavaşlıyor mu?
Speedup, hayatınızdan değerli zaman alan alanları tarar ve algılar. Bu özellik önyükleme sürenizi kısaltır ve bu yöntemlerle işleri daha çabuk yapar: Başlangıç ​​öğelerini ve zamanlanmış görevleri yönetin ve optimize edin, Uygulama ve sistem hizmetlerini ince ayar yapın ve öğeleri ve eklentileri artırın.

Sabit disk alanından yine mi kaçıyorsunuz?
Temizleme, işletim sisteminizdeki, Web tarayıcınızdan ve Uygulamalarınızdan geçici ve önbellek dosyaları da dahil olmak üzere sisteminizde gereksiz eklentileri ve gereksiz dosyaları tespit ederek hızlı bir analiz gerçekleştirir.

En son güvenlik düzeltme ekini kontrol etmeyi unuttunuz mu?
Patch Up, en son güvenlik güncellemelerini yönetmenize ve izlemenize yardımcı olur. Patch Up, Microsoft ve Adobe güvenlik güncellemelerini tek bir yerde merkezileştirerek işletim sisteminizi tek bir tıklama ile güncel tutmanızı sağlar. 360 Toplam Güvenlik Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu İndirin!

"Geleneksel antivirüs yazılımının aksine, ağır virüs tanımlamalarıyla bilgisayarınızı yavaşlatmıyoruz, bunun yerine 360 ​​Total Security akıllı modelimiz sayesinde daha az ram ve disk kullanımını gerektiriyor. Ağır virüs veritabanı indirmeye ve güncellemeye gerek yok. Görünmez bir arkadaş olarak her zaman yanınızdayız. Ne zaman ve ne zaman PC'nizi kullanıyor olursanız olun, sizin için güvenli bir ortam sağlamayı hedefliyoruz. "

Ayrıca Mevcut: Mac için 360 Toplam Güvenlik'i İndirin