PC'niz için eksiksiz koruma ve güvenlik yazılımı

360 Total Security Essential
 • En son versiyon:

  360 Total Security Essential 8.8.0 Build 1078 SON SÜRÜM

 • Gereksinimler:

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

 • Yazar / Ürün:

  Qihu 360 Software Co / 360 Total Security Essential

 • Eski versiyonlar:

 • Dosya adı:

  360TSE_Setup_8.8.0.1078.exe

 • Detaylar:

  360 Total Security Essential 2018 full offline installer setup for PC 32bit/64bit

360 Total Security Essential, sisteminizi en yeni tehditlerden uzak tutmak için beş antivirüs motoru kullanır. 360 Cloud Engine, 360 QVMII, Avira ve Bitdefender'ın gücünü birleştirerek; 360 antivirüs benzeri görülmemiş bir seviyeye iter.

360 Total Security Essential, şüpheli programlar sistem ayarları ve kayıt işlemleri, başlangıç ​​programları ve sistem dizinleri gibi kritik sistem kaynaklarına erişmeye çalıştığında sizi uyarmak için proaktif olarak çalışır.

Güvenli tarama ve gizlilik koruması hayati önem taşır. 360 Total Security Essential sizi phishing sitelerinden uzak tutar, kötü amaçlı indirmeleri engeller ve yetkisiz keylogger ve web kamerası erişim programlarının kişisel bilgilerinizi çalmasını engeller.

360 Toplam Güvenlik Temel Özellikler:

Üstün Tehdit Tespiti
Virüs algılama ve koruma yetenekleri konusunda size en iyi çözümü sağlamak için 360 Cloud Engine, 360 QVMII, Avira ve Bitdefender'dan ödüllü antivirüs motorlarını entegre edin.

Katmanlı Koruma
Çoklu kalkanlar güvenli ve huzurlu bir dijital deneyimi garanti eder. Kimlik avı, Truva atı ve veri hırsızlığından endişelenmenize yardımcı olur.

Premium Özellikler
Sandbox'ta riskli programlar yürütebilirsiniz, tehditler sisteminizden ayrı ayrı tutulur. Otomatik güncellemeler ve tema desteği.

Gerçek Zamanlı Koruma ve Zamanında Güncelleştirmeler
360 Cloud Security, PC'nizin her zaman güncel ve güvenli olmasını sağlamak için sağlanan en son virüs tanımı güncellemeleri ve tehdit dizinleriyle gerçek zamanlı koruma sağlar.